Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Pražští strážníci to schytali: Za fotku s polonahou ženou se na ně valí vlna kritiky!

Za tuhle fotku to pražští strážníci schytali.
Městští policisté z Prahy chtěli dokázat, že i oni jsou jen lidé. Ve středu se proto na jejich účtu na Facebooku objevila fotografie strážníka s polonahou ženou. Místo pozitivních ohlasů schytali akorát pořádnou vlnu kritiky, a tak fotka ze sociální sítě nakonec zmizela.

„Ahoj kluci, máte tady někde na Praze 7 náborové oddělení? Pro ty, co v této fotce hledají jiný význam. Foto jsme dostali přímo od strážníků z Prahy 7 pro zpestření horkých letních dnů a nejde o NÁBOR,“ stálo u fotky, kterou zveřejnila Městská policie hlavního města Prahy.

Namísto toho, aby obyvatele Prahy fotka pobavila, což bylo jejím záměrem, se pod příspěvkem strhla lavina kritických komentářů. „Je ‚super‘, že strážníci, kteří mají chránit lidi i před obtěžováním na ulici, mají sami slizký marketing. Ten, kdo tohleto schválil a dal na net, by se měl stydět. A hlavně přehodnotit svůj pohled na svět, protože sdílení takových příspěvků nevypovídá nic hezkého o jeho vztahu k ženám," napsal jeden z diskutérů.

„Chceme ukázat, že jsme jen lidé,“ bránila kolegy mluvčí pražské policie Irena Seifertová. Uvedla, že fotografie vznikla spontánně a určitě nebylo cílem někoho pohoršit. „Rozhodně se nejednalo o náborový příspěvek,“ ubezpečila.

S vysvětlením se však lidé nespokojili a fotografie ze sociální sítě už po třech hodinách zmizela.

Mohlo by vás zajímat

Další články