Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Pražští plynaři nabízejí zrychlení a zjednodušení komunikace prostřednictvím Bank ID

Pražští plynaři nabízejí zrychlení a zjednodušení komunikace prostřednictvím Bank ID
Zdroj: Pražská plynárenská
Bank ID

Bankovní identita, tedy digitální ověření totožnosti uživatele představuje jednoduchou a bezpečnou komunikaci a funguje odkudkoli.

Obrovskou výhodou bankovní identity je, že pokud máte online bankovnictví, tak už nemusíte nic nového zařizovat. Díky této službě se můžete přihlásit k různým službám za pomocí právě údajů do internetového bankovnictví a zbavíte se zbytečného papírování a odpadnou i návštěvy obchodních center a tím i možné čekání ve frontě. Výrazně se vám zjednoduší váš online život, jelikož už si nebudete muset pamatovat desítky hesel, protože vám bude v pohodě stačit jenom jedno – to, kterým se přihlašujete do svého internetového bankovnictví (otisk prstu, face ID, SMS kód apod.) Zákazníci Pražské plynárenské se díky službě bankovní identita mohou registrovat do zákaznického portálu.

„Digitalizace je pro nás jednou z největších priorit. Zavedení služby Bank ID je prvním z kroků k zefektivnění služeb našim zákazníkům. Ověření identity na našem zákaznickém portálu bude díky tomuto řešení velmi rychlé, pohodlné a bezpečné,“ říká Martin Pacovský, předseda představenstva Pražské plynárenské.

Banky garantují její bezpečnost

Bankovní identitu a vůbec všechny vaše údaje má jako dosud pouze vaše banka, a jen vy sami určujete, kde, jak a k čemu BankID využijete.

Související články

Další články