Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pražský unikát: Holičství, které se dostalo do průvodců pro turisty!

Zdroj: thomasbarbershop.cz
+ Další fotografie
Klubová atmosféra s vůní doutníků, whisky a kolínské, kde mistři holiči umí vytvořit účes dle poslední módy i přání každého zákazníka. V salonu Thomas’s Barbershop začali nabízet službu, na kterou byli zvyklí naši otcové a dědové, tedy holení břitvou s napařením horkého ručníku (hot towel).

Majitel a zakladatel Thomas’s Barbershop Tomáš Kožíšek je ze staré školy. Byl vyučen prvorepublikovým mistrem holičem, pamatujícím zlaté časy tohoto řemesla, a celý koncept holičství postavil na neopakovatelném zážitku.

Představte si místo, kde se zastavil čas. Představte si prostředí, ze kterého na vás dýchá tajuplné období prohibice a zároveň se v něm můžete na chvilku schovat před nezastavitelným okolním světem.

Thomas’s Barbershop jako první v Čechách již v roce 2010 přišel s konceptem "BARBERSHOP". Místem, kde si každý muž užije péči o svůj zevnějšek a odpočinek v prostředí, které je ušito přímo na jeho míru.

Za pět let se ze salonu stalo kultovní místo, kam muži chodí nejen za moderním či klasickým střihem a oholením, ale berou návštěvu TBS jako společenskou událost, kdy se setkávají s přáteli nebo obchodními partnery, na chvilku se zastaví od celodenního shonu a udělají si chvilku jen na sebe.

Tomáš Kožíšek se svým týmem naučil muže užívat si služby, které do nedávna byly jen nepříjemnou nutností.

Již ve třech salonech v Praze pracují ti nejlepší profesionálové s mezinárodními zkušenostmi, a tak se můžete objednat k odborníkům z Turecka, Anglie, Kuby nebo Itálie!

I zákazníci tak pochází ze všech koutů světa…

Dokonce mezinárodní průvodci doporučují cizincům návštěvu salonu Thomas’s Barbershop jako zážitek, který si třeba vedle návštěvy Karlova mostu nemohou nechat při návštěvě Prahy ujít.

Jeden paradox ze zákulisí TBS: Statisticky nejčastějším zákazníkem salonu Thomas’s Barbershop jsou ženy. Je to jednoduché, prodej dárkových voucherů je nejlepším dárkem pro každého muže, kterého chce nechat jeho žena buď upravit, či jen potěšit.

Dárkové vouchery salon vydává vždy jednou ročně a jsou uměleckým dílem známého grafika. Žádná elektronická verze, pouze zážitkový dárek s přidanou hodnotou v podobě (vzhledného) voucheru v kvalitním tisku opatřeném reliéfním razítkem v luxusní obálce.

V oblasti pánské účesové módy je Thomas’s Barbershop přední tvůrce a jeho nejnovější kolekci účesů a úpravy vousů můžete vidět na fotografiích.

Tomáš Kožíšek je předním odborníkem na holení klasickou břitvou a holení vůbec, jeho články je možné číst v předních módních časopisech věnujících se pánské módě. Tomášova sbírka klasických břitev připravených přímo na tvář je již legendární.

Thomas’s Barbershop je pouze mužská záležitost, kterou ženy mužům sice závidí, ale také hojně dopřávají.

Související články

Další články