Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pražský skandál s PROSTITUTY: Do průšvihu se zapletli i dva vlivní muži ze showbyznysu!

Gay prostituce
Zdroj: ilustrační foto: Facebook
+ Dalších 65 fotografií
Šestice lidí, která se motala kolem jednoho z nejznámějších pražských gay nevěstinců čelí obžalobě za obchodování s lidmi a dokonce i s nezletilými dětmi. Hrozí jim až dvanáct let vězení! Jak se podařilo zjistit redakci eXtra.cz, do případu, který šetří Národní centrála proti organizovanému zločinu, jsou zapleteni i dva známí lidé ze showbyznysu!

Případ, který u nás nemá obdoby, řeší kriminalisté již několik let. Loni došlo k zátahu, po němž skončili někteří obvinění ve vazbě. Mezi šesticí obviněných je ale i člověk, který se velmi hbitě pohybuje v showbyznysu a snad každý v tomto oboru ho zná. „Na něj mají policisté asi nejvíc důkazů, možná dostane nejtvrdší trest,“ říká k tomu David Rajt, který podle svých slov vyšetřování inicioval.

Falešné občanky prostitutů?

Identitu muže redakce zná, ale nebude ji prozrazovat. Stále se ještě může stát, že k soudu vůbec nedojde a i kdyby došlo, nikdy nikdo neví, zda bude dotyčný skutečně pravomocně odsouzen. Proto není důvod dělat mu takovou negativní publicitu, která by mu mohla zničit život.

Případ je postaven hlavně na tom, že někteří prostituti byli při nástupu do klubu nezletilí. Obžalovaní se ale brání tím, že jim kluci ke kontrole předložili falešné občanky, a tak nemohli o jejich skutečném věku nic vědět, i když se je snažili lustrovat, aby nijak neporušili zákon.

Další tvář zapletená do vyšetřování je známá snad všem v republice. Často se objevuje v televizi, diváci ji mají dost rádi. „Pokud vím, ten dotyčný přímo obviněný není, ale řada prostitutů ho zmiňuje ve výpovědích. Jeho jméno se opakuje velmi často,“ prozradil nám zdroj obeznámený s vyšetřováním.

Pařby celebrit

Ani jméno druhého muže nebudeme zveřejňovat, protože na kupování si sexu za peníze veřejnost stále pohlíží negativně a navíc minimálně dosud není tento člověk na pomyslné lavici obžalovaných.

V podniku se ale scházelo i mnoho dalších známých tváří, které tam chodily s kamarády pařit. To se od provalení aféry neděje, do klubu nyní dobrovolně nikdo ze známých tváří ani nepáchne. Pro jistotu…

Související články

Další články