Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Pražský sexuální maraton s náruživou Polkou, co chce souložit se sto tisíci muži, zveřejnil detaily akce: S hvězdou si zasouložíte za pár stovek! Co ještě víme?

Annia není žádná miss, ale dá se to, hlavně, že je tam ten zájem s její strany, co kluci..
Zdroj: archiv

Sexuální maraton s Polkou Anniou Lisewskou (21), která skutečně přijede souložit do matičky Prahy, se blíží a včera jste nám posílali hodně dotazů na parametry celého mejdanu, který se uskuteční v klubu Lucky Lucky na Smíchově, a to 9. srpna večer.

Předně, nikdo prý nemusí mít strach z rozpaků, prostě si za tři stovky koupíte vstupenku (holky na čumendu zadara) a klidně můžete strávit večer obvyklou party zábavou a sledovat dění. Samotná akce bude samozřejmě opticky oddělena tak, aby "akci" viděl jen ten, kdo skutečně chce.

Pokud se budete chtít zapojit do sexu s Anniou, která sice není žádná krasavice, ale zase má jiné přednosti, stačí vám pouze tři stovky vstupného a kondom, který je na akci zásadou číslo jedna. Další novinky najdete na facebookovém profilu celé akce

Party v klubu Lucky Lucky bude moderovat pornoikona českých ložnic Robert Rosenberg, který má jasno: "Už jsem zažil několik takovýchto akcí a vždycky to byla pecka. Je to o hecu a o zábavě! Holka není top modelka, ale věřím, že o to větší to bude dračice. Tak to bývá. Těším se na tu akci a věřím, že to bude nezapomenutelný! Tak se seberte, chlapi, a pomozte tý holce dosáhnout svýho! Kdo nešu.. s náma, šu.. proti nám!"

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy