Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pražský onanista sužuje město, dívky ho natočily při činu: Pomozte zvrhlíka najít

+ Další 3 fotografie
Pražští policisté pátrají po muži, který v minimálně čtyřech případech v Praze 9, masturboval na veřejnosti. Podle kamerových záznamů zjistili, že se činu dopouští tatáž osoba a mají podezření, že poškozených žen, které sledoval, může být víc. Nepoznáváte ho?

Policisté v Praze pátrají po onanistovi, který záměrně sleduje ženy, před kterými se následně ukájí. Takového konání se dopustil nejméně čtyřikrát. „První tři případy zaznamenali policisté ve čtvrtek 4. února v blízkosti zastávek Lomnická a Hostavice v Praze 9. Minimálně ve třech případech podezřelý pohybující se na jízdním kole sledoval ženy a následně před nimi masturboval,“ uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

„Čtvrtý případ se stal v pondělí 15. února krátce před jedenáctou hodinou dopoledne. Dvě mladé dívky čekaly na vlakovém nádraží Dolní Počernice na vlak. Naproti spatřily muže, který je sledoval a přitom masturboval. Obě ustrašené dívky „onanistu“ natočily na mobilní telefon a odjely prvním vlakem domů,“ doplnila mluvčí.

Popis onanisty

Jedná se o muže ve věku kolem 45 – 50 let, vysokého 175 – 180 centimetrů. Má prošedivělé vlasy po ramena, které jsou v horní části prořídlé a neudržované vousy. Na sobě měl vínovou prošívanou zimní bundu s nášivkou na levém rukávu, mikinu s kapucí a džínové kalhoty. Na nohou měl černou pracovní obuv a na zádech zelený sportovní batoh s popruhy.

Bicykl, na kterém jezdí, je starší typ kola červeno-bílé barvy. Markantní na něm jsou řídítka zahnuté do tzv. beranů, velké sedátko a na rámu kola je připevněný bílý stojan na láhev.

Policie žádá veřejnost o pomoc s pátráním. „Hledaného se nám zatím ztotožnit, ani vypátrat nepodařilo. Z tohoto důvodu se s prosbou o pomoc obracíme na širokou veřejnost. Pokud muže na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158,“ uvedla Siřišťová. Policii mají kontaktovat i případné další oběti výtržníka.

Související články

Další články