Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pražský kokainový král a frontman Vanessy se zase předvedl! Takhle brutálně sejmul na koncertě fanouška!

Tak tohle je opravdu síla! Redakci eXtra se podařilo získat video, ve kterém Samir Hauser aka Bruno Ferrari, známý to uživatel všech možných i nemožných drog, které se v hlavním městě objeví, shodil fanouška z pódia a ještě mu u toho jednu pěkně natáhl!

Psychedelické uskupení Vanessa, které pro běžnou populaci, jež se neustále nezmítá ve stavech mezi nebem a zemí, nepochopitelně stále existuje, se zase krutě předvedlo.

Při jednom z koncertů, což je pravidelně už vyhlášená přehlídka bizar postaviček z celé země, se jedno z fanouškovských vyfetel pokusilo přidat ke své modle Hauserovi, ten neváhal a sjetého frajera okamžitě sejmul z pódia.

Hauser je známý buřič, kterého prostě obtěžuje dodržovat jakákoliv pravidla a stereotypy. Zaregistrovat jste ho mohli, když jen tak z legrace začal šňupat koks z Bible v přímém přenosu České televize nebo když sprostě nadával svým fanouškům, protože si nekoupili dostatečné množství lístků na jeho koncert.

Koneckonců kdo by na takovou parádičku nechtěl, zažijete zoologickou v lidském podání s bonusem dvoudenního bolehlavu.

A právě na jednom z koncertů se stal incident, který je na videu. Muž, který letěl z pódia, skončil s tržnou ránou na hlavě a nalomeným žebrem.

Tomu se říká vděk!

Související články

Další články