Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Pražský Kamýk smutní za šestiměsíčního chlapečka: Zastavilo se mu srdíčko!

ilustrační foto
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
KRIMI

Tragédie na sídlišti v Kamýku. Pražští záchranáři vyráželi k šestiměsíčnímu miminku, které na místě zemřelo. Zatím se přesně neví, co přesně k úmrtí vedlo, podle agentury Aktu.cz však policie odvezla na služebnu muže, který měl děťátko hlídat. Policisté i záchranáři smutnou událost potvrdili, bližší informace však s ohledem na dítě nesdělili.

„Můžeme potvrdit, že jsme včera večer vyjížděli k úmrtí dítěte,“ řekla pro Blesk policejní mluvčí Violeta Siřišťová. „S ohledem na věk dítěte, rodinné příslušníky a skutečnost, že prověřování případu je teprve v samém prvopočátku, nebudeme poskytovat další informace,“ dodala.

Mluvčí Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy Blesku řekla, že šlo o zhruba šestiměsíčního chlapečka. „V noci jsme vyjížděli k velmi smutné události. Chlapečkovi se zastavilo srdce. Záchranáři se přes hodinu snažili miminko oživit, bohužel neúspěšně,” sdělila.

Z místa byl policisty na výslech odvezen jeden muž. Posléze už přijela pohřební služba, jejíž zaměstnanci vzali malé tělíčko zabalené v dece do náručí a odnesli ho do pohřebního automobilu...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy