Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pražské derby v ohrožení: Sníh komplikuje zápas mezi Spartou a Slavií!

Počasí komplikuje zápas, který má začít.
Zdroj:
Už jen pár chvil a máme tu fotbalové derby. Nejslavnější Sparta se utká s neméně slavnou Slavií na domácím hřišti. Zápas se odehraje na stadionu na Letné v 17:30, kam právě míří i fanoušci Slavie, kteří si pochopitelně nemohli odpustit pochod. Sraz měli v horní polovině Václavského náměstí. Spartu pro změnu trápí sníh, který je potřeba odklidit z hřiště i ochozů.

Fotbalové derby, tedy zápas mezi nejslavnějšími kluby, Spartou a Slavií, už zanedlouho vypukne. Tedy možná. Nepříznivé počasí totiž zápasu zrovna nenahrává a fanoušci mají obavy, že by se zápas vůbec nemusel odehrát. Domácí Sparta ale od rána dělá, co může, a tím šanci na zápas jen zvyšuje.

„Podle předpovědí jsme tušili, že něco takového může přijít. Hlavní hrací plochu jsme proto nachystali už v pátek, to znamená sestříhli, udělali klasické pruhy. Vyhřívání samozřejmě běží celou zimu. Dnes ráno v sedm hodin přišli všichni do práce. Je tady osm chlapů, kteří se starají o trávník, a pětadvacet jich čistí ochozy," řekl pro Sport.cz a Právo ředitel letenského stadionu Antonín Kříž, který rezolutně odmítá, že by zápas měl být odložen.

Pro pracovníky na hřišti je tenhle den tedy pěkná makačka. V 16:00 se otevírají brány stadionu a 17:30 začne zápas. Tedy doufejme. Fanoušci Slavie do té doby jistě dorazí ze svého tradičního pochodu.

Související články

Další články