Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pražská plynárenská aktuálně nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle

Cenové zvýhodnění je k dispozici pro nové a stávající zákazníky, kteří se společností prodlouží smlouvu týkající se dodávky zemního plynu
Zdroj: https://www.ppas.cz/
Výměna kotle
Pražská plynárenská aktuálně nabízí svým zákazníkům příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní od renomovaných značek Viessmann, Buderus či De Dietrich. K tomu přičtěte akční slevu nákupu vč. Instalace až cca 20 tisíc. Cenové zvýhodnění je k dispozici pro stávající i nové zákazníky, kteří na základě čerpané výhody prodlouží dobu, po kterou budou odebírat plyn od společnosti PP.

Nabídka je časově omezená, proto se neváhejte podívat na www.ppas.cz/akce-kotle Nedostatek finančních prostředků můžete vyřešit spolu s partnerem Pražské plynárenské - Modrou pyramidou (www.ppas.cz/financovani).

Podobně je Pražská plynárenská nápomocná svým zákazníkům i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení společnost nabízí i těm, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně, neboť jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu nabízí asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 410 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy