Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prázdniny na jedničku: Monika s Leošem připravili synům krásné léto

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
užívání
Monika Marešová (44) si letošní léto s dětmi užila dokonale. Krásné prázdniny spolu strávili, aniž by opustili Česko. Monika moc dobře ví, že doma je nejlépe a objevování krás naší země není nikdy dost. To Leoš (43) vyvezl staršího syna Jakuba do Chorvatska. Plavení se na jachtě má také něco do sebe. Kluci si zkrátka užili skvělé prázdniny.

Bývalá manželka Leoše Mareše (43) Monika se přes léto víc než práci věnovala svým synům. Matěj, který v červnu oslavil desáté narozeniny, i třináctiletý Kuba mohli být letos o prázdninách spokojení. Kuba byl ještě navíc na dovolené v Chorvatsku, kam ho vzal tatínek Leoš a ‚macecha‘ Monika.

Maminka kluků Monika (44) dovolenkování miluje. V posledních letech tráví ráda prázdniny především po vlastech českých. Nejčastěji však u vody. Jejím oblíbeným místem se stala přehrada Hracholusky, kde se věnuje vodnímu lyžování. Loni však na svoji vášeň doplatila. Způsobila si ošklivý úraz nohy a na rok měla zakázáno se na lyže postavit. Letos tedy mohla pozorovat na vodě alespoň staršího syna Jakuba. Tomu se sport, jemuž se maminka věnuje už od devíti let, také zalíbil. A zasvětil do něho i tátu Leoše.

Kromě vody vzala Monika své syny i za památkami a nechyběla ani návštěva zážitkového science parku iQport. Takové prázdniny by se líbily každému klukovi. Mamku Moniku si za to kluci také dostatečně hýčkají. Nešetří slovíčky chvály a srdíčky, ze kterých mamince vytváří láskyplné koláže.

V neděli začal tábor Evropy 2, na kterém Leoš Mareš nemůže chybět. Do Prachovských skal sebou vzal moderátor syna Matýska.

Související články

Další články