Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Prázdné Chorvatsko láká známé tváře: Roman z MasterChefa, Agáta i Patricie objevili nepoznané

Celebrity v Chorvatsku.
Zdroj: Koláž eXtra
+ Dalších 8 fotografií
dovolená
S otevřením hranic se s výlety k Jaderskému moři roztrhl pytel. V červnu ještě před hlavní sezonou se do Chorvatska vydala i řada českých celebrit. Tam, kam se dříve kvůli přeplněným městům a plážím nechtěly vydat, teď našly ráj na zemi. Většina známých tváří objevovala krásy Chorvatska z moře, tedy z plachetnic a jachet. Komu poloprázdný Jadran nejvíce učaroval a koho liduprázdné ulice Chorvatska zklamaly?

Už minulý týden se vydala údajně s novým přítelem do Chorvatska Agáta Prachařová (35).

Agáta jela randit

Někdejší modelka a dvojnásobná maminka nechala obě děti doma a vyrazila za krásami Balkánu téměř o samotě, údajně s novým přítelem. Pro cestu si zvolila letecký spoj do Splitu... Tamní balkánské speciality jí alespoň trochu připomněly izraelské pochoutky, za kterými se do Svaté země Agáta pravidelně vypravovala. V Chorvatsku si rovněž neodpustila, jako řada dalších, výlet na jachtě.

Roman z MasterChefa

Z výletu v Chorvatsku se před pár dny vrátil i soutěžící z kuchařské show MasterChef Roman Staša Sympatický trenér, kterého by většina lidí ráda viděla ve finále, trávil dovolenou v Chorvatsku s kamarády.

I Romanova parta se rozhodla pro jachtu, a tak měl oblíbený amatérský kuchtík možnost poznat Jadran tak trochu z jiného úhlu. "To jsem ale netušil, že zažiju Chorvatsko opravdu jinak než kdykoli předtím... Všechna města, pláže, restaurace i přístavy bez lidí. To byl hodně divnej pocit. A asi o to víc doufám, že ten návrat do starejch kolejí bude lepší a rychlejší...," popsal dojmy z vylidněného Trogiru Roman.

Nejhezčí je pohled z lodi

Na jachtu do Chorvatska se v těchto dnech vydala i herečka Mahulena Bočanová (53). Té už dovolenkování chybělo jako sůl a jízdu na lodi si nemůže vynachválit. "Prý je nejkrásnější pohled na svět z koně, ano, je to krása, ale pro mě z lodě," napsala na sociální síť Mahulena k videu, na kterém oslavuje svobodu, moře a chorvatské břehy.

Patricie prožila krásné dny

Několik dní strávila na Jadranu i herečka Patricie Pagáčová. Ta v rámci putování v karavanu po Evropě také smočila nohy v Jaderském moři, zacvičila si jógu na útesu a postovala jednu fotku za druhou. Na jedné z nich si porotkyni letošní řady SuperStar dokonce spletli s Darou Rolins. I Patricie s manželem už zvedli kotvy a z Chorvatska se přesunuli za dalším dobrodružstvím do ostatních zemí.

Chorvatsko každý rok

Dovolenou na Jaderském moři plánuje i herec Václav Vydra s manželkou Janou Bouškovou. Manželé již tradičně vyrážejí na plachetnici každé léto a podle hercových slov jim v tom nic nezabrání ani letos. Na lodi si mimo jiné herec rád čte knihy, na které přes rok nemá čas.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy