Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Pravý důvod vzpoury Meghan Markle: Kvůli tomuto dělá Harrymu ze života peklo!

Co stojí za napjatou atmosférou mezi Meghan a Harrym?
+ Dalších 122 fotografií
V poslední době jsou jak na ostří nože! Meghan Markle (36) a princ Harry (33) prochází po pouhých dvou měsících od svatby první, zato pořádnou manželskou krizí. A my víme, proč si vévodkyně ze Sussexu umanula, že nebude poslouchat!

Princ Harry a Meghan Markle se brali za pozornosti celého světa a i po veselce jsou pod extrémním drobnohledem. Není proto divu, že je byť sebemenší maličkosti dokáží vykolejit natolik, že si vjedou do vlasů!

První bouřka v manželství se přes královský páreček přehnala před několika dny. Skoro to vypadalo, že Harry sbalí Meghan kufry a vévodkyně povandruje zpátky za oceán. To se naštěstí nestalo, usmířili se a aristokratický kolotoč se točí dál.

Ze spletitých chodeb Kensingtonského paláce ale dorazila informace, že Harry je pořád nabručený. Meghan je totiž podle všech indicií posedlá jeho maminkou, tragicky zesnulou princeznou Dianou. A přes to se Harry nemůže přenést a chce, aby ji Meghan okamžitě přestala napodobovat.

To ale nebude pro vévodkyni ze Sussexu vůbec jednoduché. Stejně jako Dianu jde totiž do vývrtky z letitého pravidla, že nikdo v přítomnosti královny Alžběty II. (92) nesmí odejít do postele dřív než sama vladařka. Tuhle protokolární záležitost k smrti nesnášela už lady Diana a Meghan to má úplně stejně.

Ačkoliv to Harry může brát jako vzpouru a čertit se, zřejmě mu to nebude nic platné. S tímhle totiž Meghan jen stěží něco zmůže. Není její vina, že ji stejně jako Dianu rozčiluje zrovna tohle pravidlo. Harry to nicméně údajně vnímá jako hodně velkou neúctu!

Ostrovní šlechta se sice občas chová potrhle, ale na takové hlouposti vztah Meghan a Harryho snad neztroskotá!

Mohlo by vás zajímat

Další články