Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Právnička Vondráčkové ve filmu s Luckou: Hraje si na soudkyni, ale hrozí jí průšvih!

Zdroj: Hotel Limbo, Facebook
+ Dalších 19 fotografií
HOTEL LIMBO
Není tohle vážně rozvod plný překvapení? Zatímco Tomáš Plekanec (35) má za sebou při boji o majetek a syny hned tři zdatné advokátky, Lucie Vondráčková (35) v Kanadě spolupracuje s jednou, ostřílenou Mariou R. Battaglia. A angažovala ji nejen k soudu skutečnému, ale i filmovému!

Podle facebookové stránky producenta Stanislava Dvořáka Luna Studios, s níž se nyní další producenti hádají o peníze a práva k filmu Hotel Limbo, se totiž Maria objevila mezi hlavními herci snímku coby soudkyně. Ve filmu se totiž řeší jak třikrát zatčení postavy Lucie Vondráčkové, tak i její snaha o záchranu bojových psů, na které majitelé musejí mít v Kanadě jakýsi zbrojní průkaz, takže práce pro roli Marie asi bylo víc než dost.

Jenže je otázka, jestli právničku tahle herecká etuda nevyjde draho. „Snad ji teď, když to prasklo, soud neodvolá z případu kvůli nevhodnému chování. To by Lucce ublížilo,“ strachuje se zdroj blízký zpěvačce.

Kde se vzala?

A kdo vůbec Maria je? Právničinu absolvovala sice již před třiceti lety, podle údajů na serveru Linkedin se ale praxi věnuje až posledních sedmnáct let. Předtím byla osm let „hlasatelkou“. Uváděla vlastní rozhlasovou talkshow „Rodinné právo s Mariou Batagglia“, často se ale doteď objevuje i v místních a celostátních televizích.

Její advokátní kancelář se zaměřuje na rodinné právo včetně rozvodu, rozdělení majetku a péče o děti. Pro Lucii Vondráčkovou (38) tedy ideální! Na serveru, kde mohou hodnotit právníky uživatelé (u nás se hojně používá u řemeslníků a lékařů), má tři a půl hvězdičky z pěti, což ale ještě vůbec nic neznamená.

Související články

Další články