Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pravidla praní prádla: Vsaďte na kombinace vhodného pracího gelu a aviváže

Pravidla praní prádla: Vsaďte na kombinace vhodného pracího gelu a aviváže
Zdroj: Pixabay
Voňavé prádlo
Pokuste se udělat z praní zábavu díky zajímavým pokusům. Zkuste prací gelové kapsle zkombinovat s třemi druhy svůdných avivážích a napjatě očekávejte výsledek, kterým bude čisté, svěží a voňavé prádlo na dlouhou dobu. Recept je jednoduchý!

Lenor dokáže z pouhého praní vykouzlit neobyčejný zážitek. Dosáhněte toho nejlepšího výsledku s pomocí dokonalé kombinace gelových kapslí Lenor AllinOne a aviváže! Vyberte si ze tří svůdných vůní: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst & Floral bouquet. S Lenor gelovými kapslemi a aviváží bude vaší prádlo voňavé a svěží jako nikdy předtím.

Praní prádla nebylo jednodušší

Lenor přichází s kolekcí, se kterou je praní prádla ještě jednodušší. Pro co nejefektivnější praní prádla zkombinujte prací prostředek s aviváží, proto Lenor vytvořil prací prostředek dokonale padnoucí k vaší oblíbené vůni aviváže. Gelové tablety Lenor AllinOne a aviváž jsou dokonalým párem, a když si pomáhají, zůstane vaše prádlo svěžejší a voňavé mnohem déle. Gelové tablety AllinOne nekompromisně vyřeší problém s nečistotami a aviváž provoní vaše oblečení až na jeden týden. Pro ještě déle trvající vůni můžete do pračky před oblečením přisypat vonné perličky od Lenoru. Ty se při praní budou postupně rozpouštět a pomalu protkají vůni skrz naskrz vaším oblečením.

Vybírejte ze svůdných vůní

Můžete si vybrat ze tří svůdných vůní. Spring Awakening s sebou nese svěží vůni jarních květin s nádechem přírodní pačuli a bílého cedru. Druhá vůně, Gold Orchid, přináší uklidňující vůni vanilky smíchané s mimosou, růže a krémové broskve. Třetí vůně, Amethyst & Floral bouquet, osloví dlouho trvající vůní sladkého jasmínu a frézie s kombinací ovocného bergamotu.

Perte prádlo s láskou

Praní prádla není jaderná fyzika, ale i tak má nějaká pravidla. Je to skoro jako vaření, je to skvělé, když se to dělá s pečlivou láskou. Ideální praní lze rozfázovat do 5 jednoduchých kroků. Jako první vložte do bubnu pračky gelovou tabletu Lenor AllinOne. Jestli si přejete, aby Vaše prádlo vonělo ještě déle, můžete do bubnu přisypat vonné kuličky, ty se o zbytek postarají samy. V dalším kroku nalijte aviváž do prostoru pro ni vyhrazeného a naplňte pračku prádlem. Zapněte pračku. Posledním, ale nejdůležitějším, krokem je pečlivé uschování pracích prostředků z dosahu dětí! Gelové kapsle jsou sice proti malým objevitelům zabezpečeny, ale žádná pojistka není nedobytná.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy