Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Pravidelné lekce jógy s Patricií Pagáčovou: Podívejte se, jak posiluje hvězda SuperStar

+ Dalších 6 fotografií
Lekce jógy
Patricie Pagáčová si pro své fanoušky připravila v době karantény milé překvapení. Společně se svou švagrovou začala předcvičovat jógu. Dnes byl do světa vypuštěn první díl a fanoušci si ho nemohou vynachválit.

V celé republice platí kvůli koronaviru karanténa a byl vyhlášen nouzový stav Mezi speciálními opatřeními, které vláda přijala, aby se zamezilo šíření viru, je také uzavření všech fitness center a míst, kam je možné docházet za sportovními aktivitami. Patricie Pagáčová se rozhodla dny strávené doma fanouškům zpříjemnit.

Lekce jógy

Hvězda SuperStar společně se švagrovou Bárou Pagáčovou, která je lektorkou jógy, se rozhodla natočit pravidelné lekce jógy, které nesou název Pagáč Jóga. První díl byl odvysílán dnes a fanoušci se mohou na pravidelné lekce jógy těšit každé pondělí a čtvrtek na Televizeseznam.cz.

První lekce má 12 minut a holky se zaměřují především na protažení. "K této lekci se vracejte před každým cvičením. Důkladné protažení těla je grunt. Ideální postup tedy je pustit si toto video a teprve pak zahřátí pokračovat dalšími epizodami, kde naložíme i dalším partiím," stojí v popisku videa.

Fanouškům se první díl jógy s Pagáčovou moc líbil. "Skvělé! Jsem protažený jak guma od gatí," vychvaloval si jeden z komentujících.

Související články

Další články