„Divadlo je naše možná nejsrdcovější píseň a věříme v její sílu. Píseň je o tom, že člověk má někdy více rolí a musí hrát takové svoje životní divadlo,“ vysvětluje spoluautor singlu a frontman kapely Mirai Navrátil.

Tříčlenná parta kolem charismatického zpěváka se pod taktovkou zkušeného režiséra Ondřeje Urbance z kreativní agentury ManaWorld.eu vydala natáčet klip až na samotný západ Čech. „Pro natáčení pohádkového videoklipu jsme si zvolili architekturu a lesy v okolí Mariánských Lázních, včetně zámku Kynžvart a nádherného sálu Miramonte. Tato destinace není tolik filmařsky profláklá jako různé reálie v okolí Prahy. Kluci to tudíž měli ze severovýchodu Moravy až na západ pěknou dálku,“ podotýká Urbanec, jenž při filmování použil stejnou značku kamery jako tvůrci oskarového filmu s Leonardem DiCapriem Revenant – Zmrtvýchvstání.

Celé natáčení se neslo v kouzelné atmosféře, která na kapelu dýchala z historických zákoutí zámku. „Natáčeli jsme v epickém opuštěném sále s proskleným stropem. Později jsme dokonce zjistili, že to v minulosti byl nevěstinec,“ popisuje Šimon Bílý, bubeník a spoluautor písně a dodává: „Natáčení byl pro nás zážitek a s Ondrou Urbancem byla úžasná spolupráce. Z výsledku jsme nadšeni a těšíme se na reakce fanoušků.“