Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ONLINE ČESKO – FRANCIE! Elektronická tužka Ornella a koktavý Novotný vs. nounejmové Záruba a Hosták!

Online report z utkání ČR – Francie snad konečně donutí dvojici
Záruba – Hosták k sebereflexi!
Zdroj: profimedia.cz, archiv, koláž: Pavel Novotný - grafik grafiků
+ Dalších 5 fotografií
Sledujete druhý hřebíček do rakve dvojice Robert Záruba a Martin Hosták. Pavel Novotný, pravidlový expert IIHF, LSD a THC, a Ornella Koktová, vedoucí katedry elektronické tužky na UJAK. Naši experti žádají čtenáře o jediné - umyjte si před čtením ruce! Češi do toho!

18:30 – Jo, a abychom nezapomněly, skončilo to 5:1! Hurá a bez nájezdů! Hokejová rodino, tři dny slavte a radujte se. Pusu…

18:28 – Chvíli jsme nedávaly pozor a je konec. Teda alespoň tvrdí Ornella. „Ale jo, podívej, už si dávají ty hlavičky, to dělají vždycky na konci, to je jasný! A taky už si stoupají do té řady!“

18:27 – Máme tady zprávu dne: Quentin nebude hokejista! Alespoň v to jeho matka Ornella doufá. Hokejisti totiž vstávají brzo ráno na trénink a chudáci matky je tam musí vozit.

18:22 – Pořád tam bruslí. My jsme zatím omrkly hráče. Jako nejhezčího jsme zvolily našeho brankáře Pavelce. Slovy Ornelly: „Je to ten, který vypadal z dálky, že vypadá líp, ale jde to.“ GOOOOOOL! Dal ho ten, jak hraje výborně v reklamách na čokoládové tyčinky.

18:18 – Ornella nutí Leilu najít neexistujícího hokejistu, který má prý vyražené přední zuby. Prý Smolňak nebo tak. Ví o tom někdo tady něco?

18:14 – Ornella se už dvě minuty směje, vymyslela totiž vtip. „Někdo si tam asi uprd, bylo zakázané uvolnění!“ Tak určitě…

18:10 – Ondřej Němec střelil gól. Ale koho to zajímá.

18:10 – Rozjíždíme filozofickou diskuzi. Co by asi dělali hoši na ledě, kdyby si nějaký holky sundaly tričko a připleskly se na to plexisklo? Hrálo by se dál? Škoda, že tam není Charlotte Štiková, ta by jim dala!

Charlotta si tak dlouho hrála s mobilem, až jí někdo ukradl prsa. Ale jsou teda super, to jo, to jo…

18:07 – Na stadionu se pár osamocených chudáků pokouší udělat mexickou vlnu. To jen abychom vám dokreslily atmošku. Samozřejmě typická česká reakce, nikdo s deseti nadšenci nespolupracuje, a tak se zvedají a padají zpátky do sedačky sami. Smutné.

18:04 – Gól dal nejslavnější mamánek, nějaký Jarda Jágr, jak správně podotkla Orny. Inna utírá slzičky dojetí.

Jaromír Jágr byl na svatbě se svou tehdejší přítelkyní Innou Puhajkovou.

18:02 – GOOOOOOOOOOOL! Největší radost máme z toho, že nejsou v dohledu nájezdy. Chvilku vydržte, přelakujeme si nehty a půjdeme zjistit, kdo že to tam napral!

18:02 – Ornella mi hlásí: „Hele, už je sedmnáctá minuta! Ještě tři a máme to!“ Trpělivě vysvětluji, že čas se odpočítá směrem dolů… Jakože LOL.

18:00 – Slušnej grupáč před brankou, ale dali jsme to!

17:56 – Odhalili jsme, proč jsou naši maskoti tak trapní a asexuální. Sexuální scény a prznění králíčka králíčkem by asi pohoršovalo lidi. Vzkaz pro pořadatele: Příště požadujeme víc sexy maskoty!

17:54 – Ornella se diví. "Proč jako nikdo z těch fanoušků neřve na rozhodčího, že je černá svině? Vždyť ve fotbale se to tak dělá! A navíc nám nechávají mlátit naše hokejky!!

17:46 – Pavel odjel vyhrát bambilión na poker a zůstává tady samozřejmě hlavní hvězda onlinu Ornella s Pavlovou zástupkyní Leilou. Ano, pochopili jste to správně, máte tady dvě ženy. Chytré, úžasné a samozřejmě odbornice na hokej a rugby! Momentálně řešíme retro sluchátka komentátorů. Geniální postřeh Ornelly! Proč mají v moderní době na hlavě věci, které vypadají jak z osmdesátek? Proboha!

17:38 – Záruba (možná lže, nevíme) tvrdí, že skončila přesilovka žabožroutů a souběžně druhá třetina! Pavel se loučí, jede vyhrát čtvrt milionu, abyste byli nasraní!

17:36 – Pavel připravuje Ornellu na to, že tu nebude na třetí třetinu, neb jede hrát finále České pokerové tour. Pavel: Hlavně tam dávej, do prdele, změny skóre! Ornella: A můžu tam dát tu Pepovu historku o tý lesbě?

17:34 – Důležitá informace pro Hejdu, Smoleňáka a Jordána: Ornella používá lubrikační gel Fifty Shades of Grey!

17:31 – NEUVĚŘITELNÉ! Drzý rozhodčí, jistě odněkud z prdelákova (Libanon? Brno?) vylučuje i Jardu!

17:30 – Ornella: Neuměj hrát, tak se chtěj bít! (jistě, Ornellko)

17:29 – JARDO, ROZBIJ MU DRŽKU!!!!! BIJTE JE!!!!

17:25 – Prý jsme měli další přesilovku!

17:22 – VYHRAJTE S NÁMI TELEFON HUAWEI! Foťte si selfíčka, na kterých fandíte! Více informací k soutěži najdete tady!

17:21 – Ornella k naší hře: Oni tam pořád stojej a čekaj na puk!

17:20 – Obrovský podvod, Francie snižuje na 1:2, střelec gólu – nějaký žabožrout, nevíme, všimli jsme si toho asi pět minut poté.

17:16 – Ideální náhodný kolemjdoucí, co jde kolem redakce, podle Ornelly:

17:13 – Goooooooooooo­oooooooool Sobotka 2:0! Řešíme sexuální polohy Plekance a Vondráčkové. (misionářská a pak nic)

17:12 – Informace pro hnidopichy a náročné čtenáře naší reportáže: Stále 1:0. Jo, a měli jsme přesilovku, teda říká to Hosták, takže bez záruky.

17:10 – Nejhezčí hokejista všech dob podle naší obsluhy elektronické tužky:

17:06 – Gooooooooooooooool. Červenka 1:0 Ornella: Jé, to je ten s těma beďarama… Zrušeno, ten s beďarama to nebyl, byl to Ondřej Němec, ten bez beďarů!

17:03 – Začala druhá třetina a naši střídají, když žabožrouti útočí. Bylo to tak divoké, že si toho všiml nejen Hosták, ale i Ornella! (dříve než Hosták)

16:54 – Pavel Novotný je jediným českým pravidlovým expertem, který souběžně dělá na Muzeu online report s Ornellou a souběžně hraje v Card Casinu Praha finále květnového main eventu České pokerové tour. Doufám, ano, doufám, vy košťata, že mi fandíte!!!!!!

16:52 – Ornella si vynucuje uveřejnění fota, kde prý oba vypadáme krásně a Pavel navíc pracovitě.

16: 47 – Konec první, dost trapné třetiny. Ornella zakazuje publikovat následující foto, že prý na něm vypadá blbě. Zrůda napravo je spokojena. Ornella vnucuje foto, kde vypadá krásně.

16:45 – Záruba tvrdí, že máme přesilovku. Nevěříme mu.

16:41 – K sexu s hokejisty, Ornella by z fleku dala Michalu Jordánovi („ale ve tmě“) a Janu Hejdovi ("vypadá jako Billy Idol“)… Na naléhání, že měla určit tři, bere na milost Smoleňáka, o kterém minule řekla, že by mu dala, ale bez hlavy, aby dnes otočila s tím, že ano, ale jedině v helmě (?) a podkolenkách (??!).

16:39 – Pavel: Už jsi mě viděla v ribanu, dával jsem to FB? Ornella: (jako fakt) Myslíš tu indiánskou náčelnici?

16:36 – Nejhorší možný třináctý útočník nároďáku podle Pavla:

16:34 – Nudu zabíjíme tím, že Ornella dostala k nahlédnutí fotografie všech hráčů a měla vybrat tři, kterým by z fleku dala. I po druhém kole máme dva, a to ještě s výhradami… Přijdete na to které?

16:26 – Hraje se nahoru, ale skóre pořád jako by se hrálo nahoru dolů a nikdo nedal gól.

16:22 – Ornella diktuje: Teď se málem poprali a Jágr ujel na bruslích, přitom byl hlavní postavičkou konfliktu!

16:15 – Utkání začalo! Růžička ke vzteku Ornelly nevyslyšel její představu o zahajovací pětce, kterou pomocí elektronické tužky vizualizovala tak­to:

16:13 – Ornella: Škoda, že nedávají na úvod záběr, jak se kluci dooblékají v šatně. Pavel: Koho bys chtěla vidět nahatýho z nároďáku? Ornella: No, tohohle ne! (ukazuje na Dominika Simona)

16:09 – Ornella je v redakci, pokládá výfuk u vchodu a hrne se k tužce, aby vám nastínila svůj návrh ideálních zahajovacích sestav obou celků.

16:02 – Záruba rozumuje o obranných dvojicích a Simonovi, který dostane dnes více prostoru. O ideální české obranné dvojici samozřejmě neřekl ani slovo, koště jedno!

15: 58 – Nic moc odpoledne, protože v redakci chybí nejen alkohol, ale dnes i konopí a vynuceně i cigarety (Ornella k zoufalství manžela přestala kouřit!). I tak vítejte u online přenosu z utkání základní skupiny A, v němž se na dnes na MS v Praze (a údajně i v Ostravě, od minula se k této destinaci nepodařilo i přes nezměrné úsilí naší investigace zjistit nic nového) utkají Česko a žabožrouti. Zápas začíná v 16:15 hodin. Pravidlový expert Pavel Novotný (34) je, stejně jako předevčírem na místě, Ornella (22) parkuje dole v ulici Čelakovského sady, čili dorazí zřejmě až ke konci první třetiny se slzami v očích a bočním zrcátkem v ruce…

Související články

Další články