Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sledovali jste eXtra online ČR – USA! Zápas a vše očima redakčních expertů na hokej, mužskou krásu a Jardův Facebook!

Jarda dnes naposledy. Tedy před svým dojemným návratem za rok v Praze…
Zdroj: profimedia.cz

Vítejte u online ze čtvrtfinále hokejového MS s USA, respektive z pravděpodobné rozlučky Jardy Jágra s reprezentací. V našem improvizovaném studiu zápas sledují hokejový odborník a expert na Jardu Jágra Pavel Novotný, módní policistka Aneta Leicmanová, znalkyně mužské krásy a testosteronu Barbora Koukalová a zlatokopka a postrach manželek „hokejek“ a „kopaček“ Nikol Kudrnáčová! Elektronickou tužku má na starosti pravidlová expertka redakce, redaktorka Markéta Hellingerová.

14:58 – Dobrý den. V sestavách jen jedno překvápko. V prvním útoku dnes nastoupí poprvé na MS Jirka Novotný, což podle názoru Pavla Novotného není překvapením, to příjmení jej k prestižnímu postu ve čtvrtfinálové sestavě jasně předurčovalo…

15:01 – Novotný hned ve slibné šanci, kdo jiný taky.

15:03 – Znalkyně mužů, redaktorka Barbora a její první dojem: Nejhezčí hráč v zahajovacích pětkách obou soupeřů je jednoznačně Čech Novotný!

15:05 – Dojemná chvilka v redakci, zapalujeme svíčku za Slováky, kteří ostudně neprošli do čtvrtfinále a utrhli si ostudu. Kolega Jožo z Bratislavy je velmi dojatý. Po minutě ticha svíčku teatrálně sfoukáváme, častujeme kolegu nechutnými vtipy směrem k jeho národnosti a pomlouváme brynzové halušky a Žbirku.

15:07 – Dvě poznámky od obsluhy elektronické tužky, redaktorky Markéty: 1. Kluci určitě hrají i za Ivetu! 2. Hosták za ní s tužkou o třetině jistě zaostane.

15:09 – Jágr v obrovské šanci! Hokejová rodina přestala dýchat, ale bohužel. I Jarda se může mýlit, viz tato šance a vztah s Nikol Lenertovou.

15:13 – Módní expertka Aneta kritizuje nechutné logo/čmáranici na dresech našich, které rovnou označuje za levný čínský dovoz. Horší logotyp fashion brandu prý ještě neviděla. Redaktorka Barbora, která se v soukromí věnuje heraldice, na chvíli přerušuje studium krásy hokejistů a vysvětluje Anetě, co je to státní znak.

15:14 – Přesilovka amerických imperialistů. Zamrzla nám televize! Špatný běloruský signál, nebo sabotáž Jardových skalních?

15:16 – Góóól! Zlí Američané začali zatloukat hřebíčky. Nevíme, kdo ho dal, protože nám nešla televize, ale opíšeme to z iDnes, stejně od nich pořád opisujeme Bartošovou a zatím nikdy nic nepoznali.

15:17 – Na iDnes zjevně koukají na stejný kanál, protože tam stále nemají střelce. Ladíme pro sichr běloruský sportovní kanál, za chvíli dá podle věštce Vlasty Plamínka gól Rolinek a my ho chceme vidět!

15:18 – Američané jeli ve vlastním oslabení dva na nikoho, což je velmi nestandardní. Podle Pavla za to může naše obrana, nebo prostě někdo, jen ne Jiří Novotný!

15:19 – Gól! Rolinek vyrovnává na 1:1! Záruba perlí, Rolinka zve „Jack Russel českého hokeje“…

15:20 – Je vidět, že Rolinek a vůbec celý tým hraje i za Ivetu, která je podle velké části hokejových fans v redakci takovým Jackem Danielsem českého šoubyznysu.

15:22 – Zlatokopka Nikol hodnotí první českou přesilovku: „Nejhezčí chlap je Pospíšil ve studiu. Nevíte, jestli má prachy?“

15:24 – Pravidlová expertka Markétka: Američan neměl být vyloučen, nebyl to faul, rozhodčí je prý mrkev.

15:25 – Pěkná přesilovka, naši je pilovali, to je vidět. Ve třetině jsme se neusadili ani jednou a málem jsme dostali gól. Pobavil Záruba u tyčky Klepiše naznačením, že to mohla být vnitřní tyč, klasická bulvární hra s emocemi, nenechte se strhnout.

15:26 – Martin Hosták má taky den: Dva na nikoho, to je naprosto mimořádná záležitost… Chlapec zjevně nekouká na zápasy Slováků…

15:27 – Nikol ke střelci našeho gólu Rolinkovi poznamenává, že se jí nelíbí a nedala by mu, ani kdyby hrál NHL a byl naivní jako Jágr. Akceptovat se prý dá Rolinek jen v kšiltovce, bez ní prý vypadá příšerně a v helmě ho komplexně hodnotit nechce, protože mu přes plexi nevidí do ksichtu.

15:29 – Třetí náznak bitky, snad se to nějak nezvrhne, když se zrovna loučí naše legenda. Dostat na ciferník nebo nějaké záludnosti od Američanů, to by si Jarda rozhodně nezasloužil!

15:30 – V Minsku prý panuje horko, říká Záruba, kolegyně Bára dodává, že tam bývá horko, zejména opozici a novinářům i v zimě. Záběr na české fanoušky v hledišti, rozpoznáváme Vlastíka Harapese, respektive někoho, kdo je mu hrozně podobný. Všiml si toho i Záruba během zamyšlení nad počasím a dodal: „Nejteplejší den šampionátu.“ Končí první třetina. Jágr dal Američanům málem gól do šatny, ale minul. Tohle si Jarda rozhodně nezasloužil. Škoda. Chlapci odcházejí do šatny napsat statusy na Facebooky (všichni jeden, Jágr čtyři), snad jim trenér Růžička připomene, že musí vyhrát, protože hrají i za Ivetu!

15:39 – Elektronická tužka Markéty. Schéma jasně ukazuje, že Jarda šel z ledu do kabiny po první třetině unaven a jako dnes loučící se hráč, má privilegia. 

15:50 – Začala předposlední třetina Jardovy reprezentační kariéry. Redaktorka Barbora kritizuje rasovou nevyváženost týmu USA, který i na druhé dějství přišel bez jediného indiána v sestavě, zemi prý nereprezentuje jediný nativní Amík z původního obyvatelstva. Je to prý rasistické, na čemž se neshodujeme, ale hromadně uznáváme tezi, že tohle si Jarda rozhodně nezasloužil.

15:52 – Chytrák Hosták přináší odhalení, že „Jarda potřebuje mít stoprocentně nabroušeno“. Diskutujeme, kteří hokejisté brousí jen napůl, nenapadá nás ani jeden. Slováci podle nás nebrousí vůbec, nebo brousí, ale neumějí hokej.

16:31 – Hosták ukazuje, že je odborníkem a má čím přispět. Právě upozornil, že musíme být pozorní a soustředění, protože se hraje až do 60. minuty!!!! V českých domácnostech to jenom zahučelo.

16:33 – Aneta se diví, že kouč Růžička přišel v saku, když má normálně tepláky. Dále trefně dodává, že rozhodčí vypadají jako vězni, protože jsou pruhovaní, což vyvrací kolega Kuřátko, který říká, že vězni mají hnědé outfity, nikoli pruhované, a on, že to ví, seděl prý tři roky za šíření dětské pornografie.

16:36 – Konec druhé třetiny. Navenek to vypadá, že máme blíže k postupu, ale není to pravda, Francie s námi také vedla 3:0 a jak dopadla a my jsme s Francií remizovali v základní hrací době, takže jsme na tom podobně, takže také můžeme ztratit tříbrankové vedení, navíc s Američany. Taky jsou všichni myšlenkami s Ivetou a Jardou, který se dnes, pokud prohrajeme, loučí, aby se za rok vrátil ještě jednou pomoci, protože hokejová rodina to chce a sponzoři také, ale nepředbíhejme. Navíc je to tajemství. Jdeme si dát cigaretu na verandu a čekat, co napíše o pauze Jarda na fejs za moudro.

16:52 – Začínáme poslední třetinu a vedeme, zkatokopka Nikol se nás ptá, kdo to je pořád ten Salát, že se o něm během zápasu mluví každou chvíli, a jestli má peníze a nemá vlasy, protože je na Kožaky. Bohužel má všechno přesně naopak.

16:57 – Sobotka se zranil, ale prý bude na příští zápas v pořádku, což je irelevantní, protože žádný příští zápas v případě dnešní prohry nebude.

17:01 – Není nic strašnějšího, krom Okamury a brokolice, než komerční přestávka ve strkanici s rozhodčím!!!! ČT zešílela! Dává prostor bulváru a kazí Jarodovi rozlučku podobnými úlety.

17:04 – Teď už to vypadalo, že zápas nabere očekávaný směr, ale podržel nás Salák, který evidentně bojuje taky za Ivetu a odmítá Jardovo loučení. Hokejová rodino, vypadá to, že pohádka ještě nekončí. My vám to říkali!!! Ale pozor, myslete na Hostákovo novum, že se hraje až do konce!!!!

17:07 – Záběr, který vypadal, jako by z hlediště vyváděli nějakého člověka s názorem, že Pelta je Rychtář! Markéta to analizuje na tužce a prý planý poplach, výtržník to nebyl, to jen milice vykazuje dva novináře zdejšího opozičního média, které trvale upozorňuje na cenzuru porušování lidských práv v Bělorusku. Tak ještě politika. To si Jarda při rozlučce/odmítnutí rozlučky nezasloužil.

17:11 – Hosták podotýká, že Salák „dnes vypadá jako skála, protože neuhne“. Nikol k tomu dodává, že pan Hosták má pravdu a klade řečnickou otázku, zda by měl reprezentační brankář uhýbat.

17:12 – Oslabení jsme nevyužili, vyloučení Hertla nepotrestáno Rolinkem, který přitom v roce 2010 dva góly v oslabení Lotyšům dal, což nám jistě Záruba ještě dnes připomene, protože zatím neřekl nic z poválečné historie ČS/SK hokeje, přitom normálně je touhle doboru už převyprávěný Nedomanský a ruské tanky a blíží se k titulu z Vídně 1977.

17:16 – Zbývá šest minut do očekávaného konce a pořád se hraje!!! Hosták měl pravdu, hraje se do konce!

17:17 – Mrzí nás, že nebude Jardovo emotivní loučení po zápase, chtěli jsme si poplakat. Nevadí, snad dojde alespoň na bitku, hokejový expert Novotný už ví i kdo se bude s kým prát, ale nechce prozradit víc, než že někdo hned přijede trestat útok na Jarku a Hosták bude opakovat, že hlavně nesmí přijít zbytečné tresty. Chválíme obecně Hostáka, že nepoužívá nikdy klišé.

17:20 – Přesilovka Amíků plus power play, do prázdné by se mohl trefit Jarda, to by se líbilo hokejové rodině a pak bitka. Být tam ještě prsa, nemělo by to chybu.

17:21 – Naši netrefují dvakrát přes celé hřiště prázdnou bránu, střílet Novotný, je to tam.

17:23 – Záruba trefně upozorňuje fajnšmekry, že je důležité „dát pozor na zajištění obrany“, což je při oslabení 4:6 udivující informace, kterou si znamenáme pro příští online přenosy!

17:24 – Američané načínají obrat. Hokejová rodina znejistěla, jak říká Hosták, minuta a půl je v hokeji hodně času. Ale vedeme o dva, to by si Jarda nezaloužil. A Iveta taky ne.

17:25 – Hosták má vždycky pravdu, Američané podle plánu snižují na rozdíl jediného gólu, v zákulisí opět pro sichr přichystali Jardovi dárkový koš na rozloučenou. Nediví se jen redakce eXtra, která vás na to upozorňovala, protože tomu rozumí.

17:26 – Je to tady, my jsme vám to říkali, váš pesimismus s odsudky nebyly na místě! Hokejová rodino, jde se dál. Ať žije Jaromír Jágr, po semifinále bude mít krásnou rozlučku a jeho poslední turnaj neskončí ostudou.

17:28 – Ani nedutáme, když Hosták přináší první hodnocení a říká, že „je složité bránit v oslabení ještě power play,“ což je pravda, jen to neplatí, když se bráníte ve čtyřech Slovákům.

17:30 – Skandál! Nejlepším hráčem našich je Červenka. Nejlepším z Rusů Putin. Zákulisí zapracovala, nejlepším Čechem byl samozřejmě Novotný!!! Nevadí.

17:32 – Česká hymna. Ještěže Jardovi nehrají Americkou, to by si při rozlučce nezasloužil, byť mu cizí hymnu budou při rozlučce optikou Hostáka hrát tak jako tak, leda by to naši vyhráli, což je logické. No to je fuk, hlavně že Slováci už dohráli, Jarda ještě nekončí a venku je hezky. Pěkný večer a těšíme se v sobotu při semifinále s Kanadou, která večer porazí Finsko, ale nikde to neříkejte, zatím nám tuto prognózu nepotvrdil Martin Hosták.

Hokejová rodino, jde se dál, hurá sláva, Jarda je bůh!

Související články

Další články