Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pravdoláskař Klus vystřihl polibek jako z gayporna: Málem trumfnul i legendárního hudlana Honzy Bendiga!

Tomáš Klus doslova vyzval Bendiga na souboj. Kluci, tohle bude chtít
druhé kolo!
Zdroj: Facebook, Showpix.cz
+ Další 2 fotografie
Tomáš Klus pojal vystoupení na pražském majálesu hodně volnomyšlenkářsky, přesně ve stylu free hippie, no prostě tak, jak je zvyklý. Popíjel, pokuřoval marihuanu, a aby té Ameriky šedesátých let nebylo málo, zulíbal svého kamaráda tak, že jsme se museli znovu ujistit v análech, že je zpěvák ženatý.

Klus (28) dlouhodobě vyznává filozofii absolutní lásky všech bytostí ke všem, a to v míru a totální harmonii a nejlépe když kolem létají motýli a souběžně se mají všichni živí tvorové univerza dobře.

A tak nějak to v jeho podání vypadalo v „backstage“ pražského majálesu, po kterém se Tomáš spíše vznášel, byl nesmírně, ale opravdu nesmírně pozitivní (ano, ještě více než Daniel Nekonečný v extázi), popíjel alkoholické moky z kelímku po celé odpoledne a ve finále tasil zlatý hřeb svého mimopódiového programu – nekompromisní gay líbačku s kamarádem, ze které by spadla čelist i Vlastovi Harapesovi, a to i kdyby stál v růžovém a ve dveřích agentury Jaro Slávika (40)!

Líbačce předcházela klasická objímačka a hrabačka a obé i následovalo, a když vezmeme v potaz existenci manželky a zřejmě biologického dítěte Kluse, je nabíledni zvážit, jak to vlastně Tomáš má, protože – a to ví jen málo lidí – bisexualita ve skutečnosti neexistuje, to si jen občas hrají na „bi“ gayové, kteří se složitě vyrovnávají se sexualitou, či jim prostě stojí sem tam i s holkou a proč to nemít rozmanitější, že?

Klus každopádně pořádně vydráždil český bulvár, který je v našem šoubyznysu na lásku mužů k jiným mužům zvyklý, ale tohle bylo na hranici gayporna.

Související články

Další články