Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Víme, jak vyrobit nápoj lásky! 3 recepty, díky kterým vám podlehne!

Zamiluje se do vás díky kouzelnému nápoji?
Zdroj: Profimedia.cz
Chcete ho k sobě přivábit? Máte chuť ji jenom dostat do postele? Nápoje lásky existují! Jak je vyrobit?

Výroba a pití vína jsou staré jako lidstvo samo. Víno je také odjakživa pro svůj opojný účinek důležitou součástí čarodějnických rituálů. Pro přípravu kouzelných nápojů a lektvarů se povětšinou používá kombinace vína a bylinek.

Vinný nápoj pravdy

Za úplňku o půlnoci smíchejte na louce bílé a červené víno v poměru 2 : 1. Víno v láhvi třikrát protřepejte. Doma víno ohřívejte na mírném plameni. Přidejte 2 lžíce pálenky, 3 špetky majoránky a po jedné špetce bílého pepře a saturejky, trochu petrželové natě a 2 špetky skořice. Odvar vařte za neustálého míchání po dobu 7 minut.

Nakonec třikrát odříkejte následující kouzelnou formuli: „Co budu chtít vědět, to mi bude sděleno. Ať se děje, co se děje, pravda vyjde najevo. Ty mi řekneš všechno, na co se tě budu ptát, jinak budeš litovat.“

Nápoj je třeba použít do sedmi dnů. Dotyčný, kterého se chceme tázat, by měl víno nejlépe vypít z kovové číše. Již po jednom doušku můžeme očekávat pravdivou odpověď na jakoukoliv otázku. Ve víně je přece pravda.

Povzbuzující nápoj

Tento nápoj by nám měl dodat chybějící energii a sílu, což se nám nyní na podzim může obzvláště hodit. Na magický rituál budeme potřebovat svíčku červené barvy, sklenku červeného vína a trošku mleté skořice.

Zapalte nejprve svíčku a poté do sklenky s vínem nasypejte skořici – tu pořádně rozmíchejte. Sklenici postavte vedle hořící svíce. Soustřeďte se na plamen svíčky a představujte si, jak se do vás vlévá ohnivá energie. Až svíčka dohoří, pomalu víno vypijte.

Prorocký nápoj lásky

Předně zahrabeme litr červeného vína v tmavé láhvi na tři dny do písku. Teprve potom se můžeme pustit do výroby čarodějného lektvaru, na jehož výrobu si (kromě vína) dále připravíme 3 lžíce medu, 3 lžíce jahodového sirupu, 1 oškrábanou mrkev, 7 šípků, špetku anýzového prášku, 1 lžíci pálenky, trochu máty a špetku soli.

Víno ohříváme na mírném ohni a postupně přidáváme další ingredience. Lektvar vaříme 7 minut od doby, kdy začne pěnit. Na závěr víno ještě přecedíme. Pijeme těsně před spaním. Tohle množství nám vydrží zhruba na pět nocí, které by nám měly přinést prorocké sny o budoucnosti naší lásky.

Věříte v zázračnou moc vína? A vyzkoušeli byste některý z těchto nápojů?

Související články

Další články