Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Pravda pravdoucí: Co si muži opravdu myslí o ženském těle?

Jak muži vidí ženy?

Čas od času není na škodu si, milé dámy, připomenout, jak to s námi to opačné pohlaví vlastně má. Teď před létem, kdy se snažíte dovést svoji vizáž k dokonalosti, se to obzvlášť hodí.

Je prostě dobré vědět, že muži se na ženské tělo dívají třemi způsoby, naprosto odlišnými, než jsou ty, kterými se na své tělo díváte vy sama.

1. Vidí to, co z vás dělá ženu.

To znamená, že pokud se na vás poprvé podívají, registrují jen prsa, boky, zadek. Křivky. A chůzi. Každý heterosexuální muž prostě první vnímá části těla, které říkají: Jsem žena. Ne, celulitidu nezaznamenali. Ani vrásky kolem očí. Je nám líto.

2. Vidí to, co vás dělá jedinečnou.

Mezírka mezi zoubky? Přijde jim to roztomilé. Špek kolem boků? Nevšimnou si, je to moc blízko zadku. Pokud už si všimne konkrétní části těla, o které si myslíte, že je odporná (to slovo před ním nikdy nepoužívejte), vnímá ji stejně jen jako něco navíc. Jako něco, co vás dělá jedinečnou.

3. Vidí to, na co neustále upozorňujete.

Ženy mají obrovský dar nevědomky ničit partnerský vztah neustálým pomlouváním svého těla. Nikdy neodmítejte komplimenty, nikdy se jim nevysmívejte. A nikdy neupozorňujte na svoje mindráky. On vaše širší stehna totiž doteď nezaregistroval. Nechte ho, ať vás obdivuje se vším všudy. Vezměte si ty šaty s odhalenými zády, svlékněte se do podprsenky. Bez řečí, bez stížností na sebe sama.

Amen.

Související články

Další články