Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

PRAVDA O ZDRAVOTNÍM STAVU MISTRA: Musí Karel Gott na operaci? Nejbližší promluvili!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
KYČEL
Kolem zdravotního stavu Karla Gotta (79) panuje spousta nejasností a koluje o něm i spousta velmi divokých spekulací. Na veřejnost se nyní dokonce dostaly zprávy, podle nichž by měl mít velmi nepříjemné potíže s kyčlí, kvůli níž má trpět silnými bolestmi. Co na to jedna z jeho nejbližších?

„Karlovi se postupně horší stav s (levou) kyčlí, proto také například na nedávném koncertě v Brně seděl. Ale endoprotéza by byl obrovský zásah pro jeho tělo! Moc dobře to ví,“ řekl podle Blesku zdroj redakci. Ta tvrdí, že umělec nyní dostává utišující léky a injekce proti bolesti. A noviny navíc citovaly imunologa, jenž dokonce tvrdí, že člověk s oslabenou imunitou by takovou operaci nemusel přežít.

Jak to ale vnímá okolí Karla Gotta (79)?

Pravda o kyčli

„K žádnému zákroku u pana Gotta nedošlo a ani se žádný neplánuje. Článek v dnešním Blesku není založen na pravdě,“ napsala eXtra.cz mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová.

Že má zpěvák podlomené zdraví, to se ale nijak nepopírá. Již v lednu byl zrušen koncert chystaný na červen k nadcházejícím kulatinám. A různé hlasy říkají, že Mistr na tom zdravotně není úplně nejlépe. Všichni si ale přejí, aby to byl pouze dočasný stav a Zlatý hlas z Prahy, jak zpěvákovi přezdívají v Německu, zase za čas všem ukázal, co v něm stále dříme!

Související články

Další články