Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pravda o zdravotním stavu Karla Gotta (79): Přítel promluvil o dojemné péči!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
NÁVŠTĚVA
V posledních měsících opakovaně chodí do redakcí českých médií různé varovné zprávy týkající se údajně horšícího zdravotního stavu národní legendy Karla Gotta (79). I vzhledem k tomu, že se nedávno rozšířila falešná zpráva o jeho skonu, jsou ale raději všichni obezřetní, aby nepodlehli zlým řečem. Jedním z posledních lidí, kteří Mistra prokazatelně viděli, je jeho přítel od mládí, zpěvák Milan Drobný (74). Jak na tom podle něj Gott je?

Drobný s božským Kájou byli léta rozhádaní. Mladší z dvojice totiž obviňoval Ivanu Gottovou (43) z toho, že manželovi nedovoluje komunikovat s letitými přáteli. Což pochopitelně vzorného manžela rozzuřilo. Nyní se ale udobřili s tím, že nic nestojí za to, aby si kazili celoživotní přátelství.

Spekulace

V souvislosti s nepotvrzenými spekulacemi o zdraví Karla Gotta (mnohé zmátlo například to, proč rušil koncert k narozeninám půl roku před jeho proběhnutím) se samozřejmě objevily spekulace, jestli čerstvá návštěva Drobného u Gotta neměla nějaký hlubší význam, jestli k usmíření nedošlo z nějakého zdravotního důvodu.

To Milan Drobný nijak nekomentoval, setkání ale popisuje s nadšením.

„Bylo to příjemné odpoledne, kdy jsme vzpomínali na některé události z konzervatoře. Dost nám v tom pomohla právě Ivana, protože pro knihu, kterou s Karlem píší, sehnala i vysvědčení s ne zrovna nejlepšími známkami. A to i z chování kvůli různým našim absencím. Co se týče Karlova stavu: ani jeho stav, ani můj není takový, jako třeba před deseti lety. Ale stále je vtipný a hlavně jsem byl rád, když jsem viděl, s jakou péčí se o Karla stará Ivana. Slíbil jsem, že pomůžu s výběrem fotek i s přípravou oslav k jeho osmdesátinám,“ ozřejmil eXtra.cz Drobný.

Gott trpěl

Pevně věříme, že té péče od manželky Zlatý hlas z Prahy nepotřebuje zase až tak moc a že všechny řeči o jeho zdraví jsou jen fámy.

„Vysvětlili jsme si, proč nebral telefony. Všichni jsme mysleli, že mu Ivana vzala mobil. Ona mu ale naopak připomínala, že má nepřijaté hovory. Karel ale v době po ozařování nechtěl s nikým mluvit, protože velmi trpěl. Zaplaťpánbůh, že je z toho všeho venku a bude to snad už jen lepší,“ doufá závěrem i Milan Drobný, jehož názory na Ivanu Gottovou se změnily o 180 stupňů.

Související články

Další články