Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pravda o zásnubách Robinsonky Terry: Proč jí byly svatební šaty úplně k ničemu?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
nevěsta na útěku?
Robinsonka Tereza Dušková (22) moc dobře ví, jak vyvést své fanoušky z míry. Stačí k tomu pouhá jedna fotka s prstýnkem a lidé se začnou dohadovat. Většina z nich byla přesvědčena o tom, že se Terry bude vdávat. Pravda je ale trošku jinde.

Účastnice Robinsonova ostrova Tereza Dušková vymyslela nejenom na své fanoušky takový menší podvod. Před pár dny z ničeho nic přidala na sociální sítě fotku se snubním prstenem. Okolo snímku se strhl okamžitě pořádný šrumec.

Lidé Robinsonce gratulovali k zasnoubení, ale našli se i tací, kteří nevěřili, že by se Tereze podařil vztah tajit tak dlouho. Pravdou je, že ještě před pár měsíci redakci eXtra.cz Terry tvrdila, že žádného přítele nemá a nikoho nehledá.

A tak to nejspíše ještě nějakou dobu zůstane. Terry byly totiž svatební šaty úplně k ničemu. „Po skončení Robinsonova ostrova jsem si uvědomila, že díky této soutěži jsem si vytvořila silnou pozici na sociální sféře,“ vysvětluje Tereza důvod celého povyku kolem svých vdavek.

„Díky fotografovi, se kterým jsem fotila, jsem se setkala s nadací Helpinek. Tahle nadace se dostala i do Tvoje tvář má známý hlas, kde ji podporoval i Robert Jašków. No a já to chtěla posunout někam dál.“

„Takže vznikl nápad se svatbou, protože jsme moc dobře věděli, že prstýnek na mé ruce bude lidi provokovat a budou se zajímat o to, kdo je ten vyvolený. A plán vyšel,“ dodala Tereza.

Pánové tedy nemusí věšet hlavu, protože Tereza Dušková je stále volná!

Související články

Další články