Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pravda o vztahu Řepky a Erbové! Rok neviděl syna a dluží na alimentech 200 000

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Manželství Vlaďky Erbové (35) a Tomáše Řepky (42) je už rok rozvedené! A v posledních týdnech se mluví o tom, že se z něj stal bezdomovec, když ho Erbová coby majitelka firmy, na kterou je vila v Černošicích napsaná, nechala za asistence policie vyhodit. Brzy oba čeká soud! Extra.cz získalo informace, že Řepka Erbové dluží na alimentech a rok neviděl svého syna...

Vzorný otec? Podle všeho nikoliv! Alespoň takové informace získalo eXtra.cz. „Tomáš dluží Vlaďce na alimentech přibližně dvě stě tisíc korun. Už přes rok je neplatí a suma roste. Navíc už déle než rok neviděl jejich společného syna Marcuse,“ řekla nám kamarádka Erbové, která si nepřála být jmenována. Podle ní měla dokonce na Řepku být uvalena exekuce kvůli neplacení výživného. A kolik má bývalý fotbalový bouřlivák platit? „Něco okolo patnácti tisíc korun měsíčně,“ dodala kamarádka.

Oba manžele čeká nelítostná soudní válka! A to zejména kvůli vile v Černošicích. Redakce se zeptala Erbové, zda skutečně Řepka neplatí výživné a jak je to s jejich domem, který je majetkem její firmy. „Nechci se k tomu vyjadřovat, vychází neustále články, které jsou pouze teorií a spekulací třetích osob. Přijde určitě čas, kdy se celá tato kauza vysvětlí,“ byla její slova s tím, že se o tom dál nechce bavit a nepřímo ukázala na novou partnerku Řepky.

Někdejší fotbalový bouřlivák údajně aktuálně bydlí v pronajatém bytě, sem tam prý přespí u partnerky Kateřiny Kristelové. Je tak evidentní, že nenávist mezi oběma exmanžely nemá konce a více jasno ve věci bude až po soudních tahanicích, které nebudou ani pro jednu stranu příjemné!

Související články

Další články