Vzorný otec? Podle všeho nikoliv! Alespoň takové informace získalo eXtra.cz. „Tomáš dluží Vlaďce na alimentech přibližně dvě stě tisíc korun. Už přes rok je neplatí a suma roste. Navíc už déle než rok neviděl jejich společného syna Marcuse,“ řekla nám kamarádka Erbové, která si nepřála být jmenována. Podle ní měla dokonce na Řepku být uvalena exekuce kvůli neplacení výživného. A kolik má bývalý fotbalový bouřlivák platit? „Něco okolo patnácti tisíc korun měsíčně,“ dodala kamarádka.

Oba manžele čeká nelítostná soudní válka! A to zejména kvůli vile v Černošicích. Redakce se zeptala Erbové, zda skutečně Řepka neplatí výživné a jak je to s jejich domem, který je majetkem její firmy. „Nechci se k tomu vyjadřovat, vychází neustále články, které jsou pouze teorií a spekulací třetích osob. Přijde určitě čas, kdy se celá tato kauza vysvětlí,“ byla její slova s tím, že se o tom dál nechce bavit a nepřímo ukázala na novou partnerku Řepky.

Někdejší fotbalový bouřlivák údajně aktuálně bydlí v pronajatém bytě, sem tam prý přespí u partnerky Kateřiny Kristelové. Je tak evidentní, že nenávist mezi oběma exmanžely nemá konce a více jasno ve věci bude až po soudních tahanicích, které nebudou ani pro jednu stranu příjemné!