Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Pravda o vztahu Kate s královnou Alžbětou: Odhalil ji detail na JEDINÉ FOTCE!

+ Dalších 29 fotografií
Odhaleno
Už od okamžiku, kdy si princ William (36) přivedl svou vyvolenou Kate Middleton (37) do paláce, všechny zajímá, jaký má vévodkyně vztah s královnou Alžbětou II. (92). Princova babička totiž proslula přísným lpěním na tradicích, coby vladařka zároveň umí mnohým udělat ze života peklo. Po letech spekulací je ale konečně jasno, pravdu odhalil detail na fotkách, který nikdo nepřehlédl!

Jaký vztah má královna Alžběta II. (92) s manželkami svých milovaných vnuků? Teď už není pochyb o tom, že vévodkyně Kate (37) je její velkou oblíbenkyní!

Tento týden se po delší době potkaly na slavnostním znovuotevření domu Bush House v centru Londýna. Královna v minulosti nemohla Kate přijít na jméno kvůli krátkým šatům, které nosila. Při sebemenším poryvu větru totiž nesčetněkrát odhalily její spodní prádlo. Zdá se ale, že všechny neshody už patří jenom minulosti.

Kate s Alžbětou přijely na událost jako dvě kamarádky, nešlo si nevšimnout, že se v autě zakryly stejnou dekou, aby se uchránily před zimou. To se snad ještě nikomu, kdo s královnou cestoval vozem, nepodařilo. Navíc se na sebe neustále usmívaly, vtipkovaly, zkrátka rodinné vztahy, jak mají vypadat.

Takové štěstí ovšem nemá Meghan Markle (37), která se královně už po pár dnech manželství s princem Harrym (34) zprotivila. Třeba je spojí miminko, do jehož porodu počítá vévodkyně ze Sussexu už jen pár týdnů. Zatím však nejvíc trpí Harry, který je kvůli manželce po letech opět černou ovcí královské rodiny.

Mohlo by vás zajímat

Další články