Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pravda o vztahu Karla Gotta se světovou hvězdou: Bonnie Tyler otevřeně promluvila

Pravda o vztahu Karla Gotta se světovou hvězdou: Bonnie Tyler otevřeně promluvila
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
truchlení
Karel Gott (✝80) se vryl pod kůži i některých světovým umělcům. Teprve dva měsíce po jeho smrti našla odvahu zavzpomínat na něj velšská zpěvačka Bonnie Tyler (68). "Je mi líto, že Karel zemřel," truchlí žena, která má na kontě hity jako Holding Out for a Hero nebo Total Eclipse of the Heart. V březnu u nás odehraje dva koncerty, jeden v Praze a druhý v Příbrami.

Karel Gott (✝80) a Bonnie Tyler (68) se navzájem obdivovali. Mistra na sklonku 70. let okouzlila její písnička It's a Heartache. Pod názvem Jen se hádej ji potom nazpívali i Waldemar Matuška (✝76) nebo Marie Rottrová (78).

Gottův říjnový skon Tyler, která mu propůjčením práv na song pomohla, zasáhl. „Karel Gott byl skvělý zpěvák, hodně uznávaný. Jsem ráda, že mu moje píseň posloužila," prohlásila. „On byl skvělý. Je mi opravdu velmi líto, že zemřel. Mrzí mě to. I když osmdesát je požehnaný věk,“ dodala zdrceně.

Slavík naposledy vydechl 1. října po dlouhém boji s akutní leukemií. Předtím porazil rakovinu mízních uzlin. Zůstala po něm vdova Ivana (43) a dcery Charlotte (13), Nelly (11), Lucie (31) a Dominika (46). Ta má momentálně trápení s manželem závislým na alkoholu, který ji podváděl pod vlastní střechou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy