Že spolu televizní moderátorka Lucie Borhyová (37) a rybář Jakub Vágner chodí, tvrdili na portálu expres.cz. Prý se pár líbal a objímal někde v Praze na Pankráci.

Lucie nyní konečně promluvila. Prý jsou s Kubou jen kamarádi. „Je to nesmysl, musím se tomu smát. S Kubou se známe spoustu let, jsme kamarádi,“ řekla Lucie pro super.cz s tím, že tady o žádnou erotiku nejde.

Takže kde je pravda? Samozřejmě, že na portálu eXtra.cz to víme, jak to spolu mají. Řekl nám to někdo, kdo Kubu Vágnera hodně dobře zná. Takže věc se má takto: Lucie Borhyová s Vágnerem zatím nechodí. Bere ho zatím jako kamaráda, který jí pomáhá s taškami před svátky. Kuba je prostě taková dobrá dušička a Lucie se může hezky vypovídat.

Jenže Kuba s Luckou chodí. Alespoň si to myslí. Nebo si alespoň myslí, že by s ní chodit jednou mohl. To samé si myslel, když jel do Amazonie fotit kalendář s Eliškou Bučkovou. Také si myslel, že přeskočí erotická jiskra.

Lucka a Kuba spolu mají takový ten typický vztah hezké ženy a snaživého rybáře. Časem Vágner pochopí, že tahle rybička je nad jeho síly? A nebo časem Lucie opravdu pochopí, že tenhle stydlivý rybář je pro ni to nejlepší?