Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Pravda o Veronice Kopřivové: Víme, s kým byla na Silvestra! Jardo, tohle nečti!

Verča pařila s Jitkou a černošskými rappery.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Dělá ze sebe oddanou hokejovou partnerku, ovšem realita je zcela jiná. Veronika Kopřivová se začíná zamotávat do své vlastní hry. Spousta postů na sociálních lžích se jí začíná pomalu vymykat. Silvestr měla trávit doma, ale nebylo tomu tak. Co poslední den v roce vlastně dělala?

Veronika Kopřivová je už přes rok přítelkyní české hokejové legendy Jaromíra Jágra (44). Ten ji bezmezně miluje a odpouští jí zatím všechno – dokonce i striptérskou minulost. Silvestra měla podle svých slov trávit doma u televize, ale nebylo tomu tak.

„Odpoledne, když bude hezky, pojedu na pláž a v 19 hodin budu sledovat v TV zápas, jiný plán zatím nemám. Letos spolu s Jardou Silvestra trávit nebudeme, kluci jsou v Dallasu, snad přivezou výhru,“ uvedla na svém instagramovém profilu, realita ale byla s největší pravděpodobností zcela jiná, na což upozornil web Blesk.cz.

Poslední večer v roce totiž strávila po boku České Miss Jitky Nováčkové, která se na Floridě neobjevila dříve než hodinu před půlnocí. Jitka se nebála chlubit a ukázala spoustu videí, kde byla ve společnosti rapperů tmavé pleti a také v něm poděkovala Kopřivové.

“Jinak, Veroniko, díky za neskutečnou party,” uvedla a jasně naznačila, že Verunka asi doma nesledovala, jak Panthers zvítězili na ledě Dallasu. No, snad se detaily z akce nedonesou až k samotnému Jardovi, to by pak bylo doma zle…

Související články

Další články