Veronika Kopřivová je už přes rok přítelkyní české hokejové legendy Jaromíra Jágra (44). Ten ji bezmezně miluje a odpouští jí zatím všechno – dokonce i striptérskou minulost. Silvestra měla podle svých slov trávit doma u televize, ale nebylo tomu tak.

„Odpoledne, když bude hezky, pojedu na pláž a v 19 hodin budu sledovat v TV zápas, jiný plán zatím nemám. Letos spolu s Jardou Silvestra trávit nebudeme, kluci jsou v Dallasu, snad přivezou výhru,“ uvedla na svém instagramovém profilu, realita ale byla s největší pravděpodobností zcela jiná, na což upozornil web Blesk.cz.

Poslední večer v roce totiž strávila po boku České Miss Jitky Nováčkové, která se na Floridě neobjevila dříve než hodinu před půlnocí. Jitka se nebála chlubit a ukázala spoustu videí, kde byla ve společnosti rapperů tmavé pleti a také v něm poděkovala Kopřivové.

“Jinak, Veroniko, díky za neskutečnou party,” uvedla a jasně naznačila, že Verunka asi doma nesledovala, jak Panthers zvítězili na ledě Dallasu. No, snad se detaily z akce nedonesou až k samotnému Jardovi, to by pak bylo doma zle…