Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pravda o vašem podvědomí: Býci chtějí spoutat a Váhy chtějí skupinový sex. Jaké tajné sexuální představy máte podle svého znamení?

Zdroj: profimedia
Hvězdy ví všechno, a tak se nemůžete divit, že vidí i do vašeho podvědomí. Kdo chce celý život zůstat frigidní a kdo naopak bez sexu nemůže žít a je jak zvíře? I takové intimnosti na vás prásknou hvězdy.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou prostě prasáci, řekněme si to na rovinu. Vyžívají se v čemkoli, co ostatním lidem může připadat nechutné nebo zvláštní. Čůrání při sexu, dost tvrdé sado-maso, to vše Berani můžou.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Pokud jsou Býci vzrušení, tak milují nadvládu partnera. Oblíbenou praktikou je tedy svázání, spoutání i lehčí sado-maso. Spoutanost jim nevadí ani v partnerském životě, a tak od Býka určitě nikdy neuslyšíte, že potřebuje víc svobody a volnosti.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Toto znamení je dost nudné. Pravděpodobně nic sexuálního vás s ním bavit nebude. Jeho podvědomí o své nudnosti ví, ovšem nedokáže to změnit. Na druhou stranu jsou Blíženci skvělí kamarádi, kteří vás dokáží vždy podržet.

Rak (22. 6. – 22. 27.)

Raci by mohli sexovat pořád. Jejich podvědomí je pořád hází na sexuální vlnu, a proto na vás můžou někdy působit až promiskuitně. Ovšem pokud zažijete noc s Rakem, už nikdy nebudete chtít spát s nikým jiným.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou sebestřední a touží jen po pořádném orgasmu. To, s kým spí, jim je úplně jedno, takže rozhodně nečekejte, že by se zajímali o vaše potřeby. Pokud nemají po ruce partnera, užívají si pravidelnou masturbaci.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny mají od narození zakódovanou ženskost nebo mužnost, logicky podle pohlaví. Není tedy divu, že tato jejich stránka se promítá i do sexu. Jde tedy o dost živelné jedince, kteří se nebojí experimentovat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Možná jste pro to neměli ještě dostatek odvahy, přesto víme, že vaší největší sexuální tužbou je skupinový sex. Pokud jste ho už vyzkoušeli, pravděpodobně jste mu naprosto propadli a sex ve dvou je už pro vás nuda.

Štír (24. 10. – 22.11.)

Štíři by rádi podváděli své partnery každý den. Ne protože by je bavilo mít neustále sex s někým jiným, berou to jako hru a nabíjí je adrenalin, který při nevěře vzniká. Samozřejmě pokud jsou ve spokojeném vztahu, snaží se své podvědomí trochu krotit.

Střelec (23. 11. – 21.12.)

Tohle znamení má opravdu komplikovanou duši. Neustále totiž mění své názory, rozhodnutí, prostě vše, není proto divu, že i v sexu milují v pondělí polohu na misionáře a v úterý si nemůžou vynachválit polohu na koníčka. Těžko jim tak můžete vyhovět.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi se strašně rádi předvádí. Pokud nejsou středem pozornosti, jsou nejistí a snaží se na sebe pozornost strhnout za každou cenu. Někdy díky této povaze můžou být neoblíbení, což jim samotným nedojde.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři mívají dost často erotické sny. Proto se nedivte, když v noci podivně vzdychají nebo vás prostě znásilní. Takovými sny trpí už od dětství, těžko říct, co jim tyto sny chtějí říct.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby by se sice moc rády sexuálně angažovaly a možná i touží být dominantní, ovšem k činům se neodváží. Právě proto se o nich dost často tvrdí, že jsou nešikovní a prkenní, opak je ale pravdou.

Související články

Další články