Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pravda o těhotenství Moniky Marešové: Leoš prozradil, jak to vypadá s miminkem

Pravda o těhotenství Moniky Marešové: Leoš prozradil, jak to vypadá s miminkem
Zdroj: Archiv Moniky Marešové
+ Další 3 fotografie
přiznání
Spoustu lidí a fanoušků zajímá, jestli plánuje moderátor Leoš Mareš s manželkou Monikou miminko. Dva roky po svatbě by se taková možnost nabízela. I když Monika v dřívějších rozhovorech touhu po miminku nikdy naplno nepřiznala, z rozhovoru na Instagramu, který s ní prostřednictvím otázek od fanoušků vedl sám Leoš, vyplývá, že by si děťátko s Leošem přáli... Co tomu tedy brání?

"Někdy je potřeba i štěstí," doplnil Leoš rozpačitou Moničinu odpověď na otázku, jestli plánují miminko. "To se nedá naplánovat," řekla Monika (38) a začala smutně klopit oči. "Takovou otázku bych na začátek od tebe nečekala," přiznala Monika, pro kterou je těhotenství evidentně citlivým tématem.

Zatím se nedaří

Zdá se, že na otázku, kdy už bude v jiném stavu, odpovídá celkem často a je z takových dotazů otrávená. Pro to, aby měl pár miminko nestačí bohužel jenom jejich rozhodnutí, ale je potřeba i nějaké to štěstí.

Faktem je, že Monika už není nejmladší. V jejích skoro 39 letech je z medicínského pohledu na první dítě opravdu trochu pozdě, ale těhotenství rozhodně není vyloučené. Zatímco Leoš (43) má z prvního manželství už syny v pubertě, Monika dlouhá léta čekala na toho pravého a dávala přednost práci před hnízděním.

Vyšší moc

V dnešní době, kdy se párům nedaří přijít do jiného stavu, nejsou Leoš se svým Avíkem jediní. Nezbývá nic jiného než se spolehnout na přírodu, která bývá občas i nemilosrdná. Každopádně přejeme Monice a Leošovi, aby se na ně usmálo štěstí a co nevidět se těšili na společné miminko.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy