Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Pravda o svatbě Leoše Mareše: Proč ho s Monikou neoddal kněz, přestože byl přítomen?!

Úterní svatba Leoše a Moniky byla přísně utajena.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 43 fotografií
Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (36) jsou od úterý konečně manželé. Jejich svatbu provázely přísné utajovací manévry. Vzali se jen za přítomnosti rodičů a svědků v kostele v Litomyšli. Přítomen byl i kněz Zbigniew Czendlik (53), přesto zamilovaný pár neoddal. Teď prozradil, proč tomu tak bylo.

Leoše Mareše (41) a Moniku Koblížkovou (26) oddával v kostele v Litomyšli její starosta Radomil Kašpar. Ten rovněž ve středu dopoledne potvrdil médiím, že se zde slavný pár skutečně sezdal. Všichni si kladli otázku, proč tak neučinil kněz Zbigniew Czendlik (53), jenž byl na seznamu hostů.

Nyní přišla odpověď. „Jsme s Leošem přátelé, já si ho nesmírně vážím a znám se i s Monikou. Byl jsem tam mezi nejbližšími. Byl jsem v roli toho, který jim na společnou cestu požehnal. A byl jsem svědkem nevěsty. Jako kněz jsem nemohl oddat Leoše, protože je rozvedený!“ svěřil Czendlik serveru Blesk.cz.

Kněz měl důvod, s nímž vážně nešlo nic dělat. Snad to ale Leošovi a Monice nepřinese do budoucna smůlu. Známá vědma už předpověděla, že to novomanželé nebudou mít v příštích letech nejjednodušší.

Související články

Další články