Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pravda o stěhování do Prahy: Šafářová si Plekance do luxusního domu nikdy nevezme

+ Dalších 22 fotografií
Média se aktuálně předhánějí v tom, které z nich přinese aktuálnější fotky dvojdomku, jenž ne vlastní vinou ostře sledovaná tenistka Lucie Šafářová (31) momentálně staví v Radotíně. A padají už i spekulace, že se tam po dostavbě odstěhuje i s přítelem Tomášem Plekancem (35), případně i s jeho dětmi. Naší redakci se ale podařilo zjistit informace, které podobné spekulace úplně vylučují. A proč si tahle sportovní multimilionářka vůbec brala hypotéku, když má cash na desítky staveb?

Podle magazínu Sedmička měla Lucie Šafářová za pozemek o velikosti 253 metrů čtverečních zaplatit 2,65 milionu korun, většina se měla hradit z hypotečního ú­věru.

Naší redakci se podařilo zkontaktovat blízkého kamaráda tenistky, který sice potvrdil, že pozemek Lucii patří, žádnou rodinu ale na místě prý rozhodně neplánuje. „Druhou parcelu koupil Petr Vampola,“ sdělil redaktorům extra.cz stavbyvedoucí.

Investice

„Lucka tam nikdy bydlet nebude. Řekněme, že jde o investici. Peníze zhodnocuje každý, kdo nějaké vydělal a má rozum. A co se týče hypotéky, tak je to samozřejmě i pro movitější lidi atraktivní, protože si náklady na hypotéku mohou odečíst z daní,“ dozvěděli jsme se od důvěryhodného zdroje.

Ani nás jeho vyjádření nepřekvapuje. Kdo by taky mohl čekat, že by superbohatá dvojice, která za život vydělala tolik, co v jiných familiích nestihnou za několik generací, bydlela v malém domečku bez zahrady?

Pleky se Šafářovou zatím přebývají buď v domě tenistky v Brně, sem tam také v jeho poměrně skromné vilce na Kladně. Společné stěhování do Radotína se ale rozhodně neplánuje.

Související články

Další články