Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pravda o soukromí Vladimíra Růžičky: Změnila jsem ho, říká jeho krásná manželka

Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Marie Růžičková (31), manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (56), zažívá krásné období. Její manžel opět trénuje extraligový tým a společně zažívají rodinnou idylku. Pohledná Marie poskytla redaktorovi eXtra.cz exkluzivní rozhovor, ve kterém promluvila nejen o svém manželovi, soukromí, ale i o nadcházejících vánočních svátcích.

Být manželkou hokejové legendy není v některých věcech jednoduché… Ale zajímá mě, patříte k ženám, které rády vaří? A jaké má Vladimír nejoblíbenější z vašich receptů?

Strašně ráda vařím a peču. I když si někteří lidé mohou myslet, že to neumím, tak se mýlí. Strašně ráda vařím, hodně využívám receptů babičky. A manžel je úžasný strávník, z mých receptů má nejvíc v oblibě guláš, segedín, játrovou omáčku, zkrátka českou klasiku. A miluje polévky. Navíc u plotny jsem téměř pořád kvůli naší dceři, která má také ráda polévky.

A platí u vás v rodině, že chlap je lepší kuchař než žena? Jinými slovy, vaří i manžel?

Říkal mi, že nikdy nevařil a že to neumí, ale paradoxně jak byl teď půl roku doma, tak začal i vařit. (směje se)

Co zvládá tedy v kuchyni?

My máme rádi mořské plody a podobná jídla. Takže vaří takovou kuchyni. A musím říct, na to, že krevety či mušle dělal poprvé, tak se mu to povedlo. Když to tedy shrnu, manžel vaří spíš středomořskou kuchyni a já jsem na tu tradiční.

Když se bavíme o vašem manželovi, hodně lidí ho zná jako nekompromisního trenéra. Ale jaký je vlastně chlap doma? Je třeba romantik?

Je velký srdcař, takže přijede domů z práce a je rád, že je s námi. Růže mi nosí, protože ví, že je mám ráda. Je jiný, než na lidi působí. Je to hrozně hodný člověk a často mi říká, že díky mně pookřál. Nemyslím si, že je úplný romantik, ale umí vytvořit krásné chvíle, kdy se já jako žena rozplývám.

Přemýšlela jste třeba, že byste se odstěhovala z Chomutova kvůli manželovým pracovním závazkům v jiném městě?

To určitě ne, v Chomutově máme zázemí.

Blíží se Vánoce. Kolik budete investovat do dárků pro nejbližší?

Pro nás ceny nejsou vůbec podstatné, o tom to totiž není. Pro mě osobně je důležité potěšit a třeba překvapit… Nejvíc stejně jako manžel budu investovat do dcery.

Jaký nejcennější – nejkrásnější dárek jste od manžela dostala?

Dostala jsem dva. Ten nejkrásnější a nejúžasnější byl, že se nám narodila dcera, což myslím, že byl i pro manžela nejcennější dárek. A druhý? Když mě překvapil o Vánocích a požádal mě o ruku.

A jaký jste mu nejkrásnější dala vy?

Vždy se snažím mu dát dárek, který něco symbolizuje. Takže jsem mu koupila náramek, na který jsem nechala vyrýt jméno dcery a datum jejího narození. Snažím se při výběru dárků nejen o to, aby to bylo hezké, ale aby to bylo také od srdce.

Když jsme u těch dárků, blíží se Vánoce… Která z pohádek, které se budou vysílat, je pro vás nejoblíbenější?

U nás vždy jednoznačně Popelka.

Dodržujete vánoční tradice jako lití olova, krájení jablka a podobně? Jaké budou Vánoce u Růžičkových a bude se podávat klasika kapr a bramborový salát?

Všechny tradice nedodržujeme, ale jen některé. Ano, u nás na štědrovečerním stole bude tradičně kapr a salát.

Co na Vánocích máte nejraději a co nejméně?

Pohádky, atmosféru, rodinnou pohodu. To je to, co si hrozně užívám. Co mi ale vadí? Určitě takový ten stres třeba v obchodech a podobně.

Co prozradila manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky v první části rozhovoru? To naleznete ZDE

Související články

Další články