Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Pravda o skupinovém sexu! Karel Gott na problém s trojkou narazil v Německu!

Pravda o skupinovém sexu! Karel Gott na problém s trojkou narazil v Německu!
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
Před vánočními svátky zasáhla českou veřejnost informace, že do života Karla Gotta (78) vstoupila přítelkyně Alice Kovácsová (51). Gottova rodina to špatně nesla. Příběh s Alicí také znovu na světlo vynesl dávno zapomenuté vzpomínky na postelová dobrodružství.

Naštvaná, zuřící a zklamaná. Tak se podle informací eXtra.cz cítila Ivana Gottová (41) když se v deníku Blesk objevila Alice Kovácsová a tvrdila, že Gott s ní roky udržuje intenzivní vztah Karel Gott nakonec vydal prohlášení - tady si jej můžete přečíst

Vzpomínky Alice Kovácsové také znovu připomněly slavnou knihu novinářky Michaely Remešové, která nese název Když milenky pláčou. Je to kniha o milostných dobrodružstvích našeho oblíbeného zpěváka.

Na straně 48 také najdeme pasáž, jak to má Karel Gott se skupinovým sexem Celý příběh o skupinových orgiích vymyslela jedna novinářka z německého Bildu. V únoru roku 1993 Gott vystavoval obrazy v Kolíně nad Rýnem. Němci tehdy obdivovali také obraz Čas něžností, na kterém se spolu mazlí dvě dívky.

Novinářka z Bildu se tehdy Gotta zeptala, zda něco podobného někdy zažil a zda se mu to líbilo. Gott netušil, co jeho odpověď způsobí. "No, líbilo. Škoda že toho v životě nebylo více a že jsem to poznal tak pozdě," odpověděl tehdy Gott. A druhý den vypukla mela. V Bildu vyšel článek s titulkem Karel Gott má rád gruppensex. Článek pak převzali čeští novináři. Gottovi tehdy velmi vadilo, co o něm němečtí novináři napsali.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy