Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pravda o rozchodu Nely Slovákové s přítelem: Nevěřím, že mě Martin podvádí!

Nela a Martin jsou pořád spolu. Žádný rozchod se prý nekonal.
+ Dalších 48 fotografií
Jaká je skutečnost o rozpadu velké lásky? Nela Slováková (28) v rozhovoru pro eXtra.cz důrazně popřela, že by mělo dojít k rozpadu jejího vztahu. S přítelem Martinem jsou pořád spolu. Spekulace o rozchodu jsou prý blbost. Nela Slováková nevěří, že by jí její Martin měl podvádět.

Současné spekulace o rozchodu jsou prý blbost. Nela Slováková (28) ani nevěří, že by jí její Martin měl podvádět. Podobných útoků a spekulací i o tom, že Nela podvádí Martina, už tu bylo spousty. „Lidé jsou různí a vymyslí si kde co,“ uvedla Nela.

Během pondělí začaly prosakovat informace, že vítězka reality show Hotel Paradise už není se svým přítelem. Podle portálu expres.cz se měla Nela s Martinem rozejít. Nela nedává na instagramový profil společné snímky, tak to prý může být jen kvůli tomu, že páreček se rozpadl.

Nele Slovákové jsme zavolali, abychom zjistili, jaká je pravda. „Je to hloupost. To si lidé asi vydedukovali z toho, že nedávám společný fotky,“ uvedla pro eXtra.cz Nela. Nevěří ani tomu, že by jí Martin měl podvádět. Nela je přesvědčená, že Martin jí je věrný. "A pokud není, budu to důrazně řešit " dodala Nela, která rozhodně není žádná naivka.

Mohlo by vás zajímat

Další články