Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pravda o psychickém stavu Terezy H.: U soudu se směje, v noci brečí!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Úsměv od ucha k uchu v situaci, kdy vám hrozí krutý trest v pákistánském kriminále? Pro Terezu H. (22), Češku z Uherského Hradiště, která je podezřelá z pašování tvrdých drog, zřejmě žádný problém! U soudu se neustále usmívá a vyloženě si užívá pozornost tamních médií. Je snad ráda středem pozornosti? Nebo má pocit, že ji její nový právník brzy vyseká z problémů? Redakce eXtra.cz nabízí pohled do hlavy dívky, která už téměř rok čeká na krutý ortel.

Naposledy se Tereza H., které se přezdívá heroinová Tereza, před soudem usmívala v sobotu. Opět se dostavila na soudní líčení, které bylo opět odročeno. Důvodem byla nepřítomnost obhájce jednoho ze spoluobviněných, takže česká kráska, která se v minulosti živila svým tělem, musí opět čekat...

Při pohledu na její tvář, kterou zdobí spokojený úsměv, to ale nevypadá, že by ji to nějak štvalo. Tereza totiž i na nejnovějších snímcích působí, jakoby snad měla vyhráno. Jenže nemá! Od té doby, co ji v lednu zadrželi pákistánští celníci s devíti kilogramy heroinu v příručním zavazadle, se jako nejpravděpodobnější trest zmiňuje minimálně deset let za mřížemi. Navíc v tamních podmínkách.

Mnoho lidí tak jistě zaskočí pohled na spokojenou pašeračku. Má opravdu důvod se smát, nebo je to jen hra? Redakci eXtra.cz se povedlo získat exkluzivní vyjádření dívky, která Terezu H. zná od dětství, a tak jí "vidí do hlavy" více než dobře!

"Myslím si, že po nocích brečí," začíná své vyprávění o Tereze zdroj, který promluvil jen pod zárukou anonymity.

"Ona je taková zajímavá povaha," poukazuje dále.

"Působí jako mladá holka bez citů, která snese všechno. Co se týká jejích problémů, tak s těmi se cizím lidem moc nesvěřuje. Jen těm, kterým opravdu věří a těch je málo. To je v podstatě jen její rodina," říká dále dívka, která Terezu zná dlouhé roky a na závěr dodává: "Toto chování je jen její maska! Na druhou stranu ale věřím, že je stále plná naděje."

Co jiného, než věřit v zázrak také nejslavnější české pašeračce vlastně zbývá?

Související články

Další články