Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Pravda o prodeji Bertramky: Co Ivana Gottová udělá se slavnou vilou po Mistrovi

Pravda o prodeji Bertramky: Co Ivana Gottová udělá se slavnou vilou po Mistrovi
Zdroj: eXtra.cz, Profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
Exkluzivně
Jak to bude s vilou na pražské Bertramce, kterou Karel Gott (†80) tak zbožňoval? Obávané rozhodnutí, jestli se prodá, anebo zůstane v majetku rodiny, už padlo. Zůstane vdova Ivana (43) i s dcerami Charlotte (13) a Nelly (11) v jejich rodném domě? Víme to!

Kdyby se Ivana Gottová (43) rozhodla Bertramku prodat, dopustila by se velké zrady. Hrob na nedalekých Malvazinkách si totiž měl Mistr vybrat, aby to za ním měla vdova s dcerkami Charlotte (13) a Nelly (11) blízko.

"Když moje holky neprodají Bertramku, tady chci ležet, abychom to k sobě měli blízko," říkával podle někdejší manažerky Jaroslavy Herzerů, která to prozradila Nedělnímu Blesku.

Pravda o prodeji

Přesto se vyrojily spekulace o blížícím se prodeji proslulé vily, ukázaly se však jako zcestné. "Je to absolutní nesmysl, paní Gottová dům neprodává a prodávat nebude," řekla eXtra.cz mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

V minulosti se mluvilo i o tom, že by na Bertramce mohlo vzniknout muzeum Karla Gotta. Dům by se tak stal putovním místem všech fanoušků, kteří už měsíc truchlí. Zatím se rovněž neví, jak s rozdělením majetku zamává dědické řízení, na něž vyčkává Mistrova prvorozená dcera Dominika Gottová.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy