Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Pravda o postelových hrátkách Matuše (45) s Lucinkou (15): Má to stejně jako Marian (46) a Iva (18)?

Jak to má Matuš s Lucinkou v posteli?
+ Dalších 22 fotografií
Bohuš Matuš (45), který nedávno oslavil kulatiny, se chlubil, že má po boku novou dívku. Tou měla být teprve patnáctiletá Lucinka, s níž se zpěvák podle svých slov pomazlil. Jak to ale myslel? Vlítl na to s nezletilou stejně jako před třemi lety Marian (46) s Ivou (18) z Výměny manželek?

V českém šoubyznysovém rybníčku už to vypadalo na pořádnou zamilovanou smršť, ale muzikálová hvězda Bohuš Matuš (45) začal couvat. Teprve patnáctiletá Lucinka je prý pouze kamarádka. To, že se s ní pomazlil, zřejmě vůbec nic neznamenalo.

„Nebudu lhát. Pomazlil jsem se s ní, nespím s ní. Pomazlení je pro mě pohlazení po vlasech, nic sexuálního. Je malá, na tyhle radůstky má čas,“ svěřil Matuš serveru Blesk.cz.

Čerstvě pětačtyřicetiletý Bohuš to řekl Lucince na rovinu, už když se seznámili. Žádný sex nebude, protože by to prý bylo divné. A Lucinka se mu za to podle zpěvákových slov smála.

Matuš přiznal, že s přízní až příliš mladých dívek má dlouhodobé problémy. "Je jich asi deset. A já jim vysvětluju, že ne, jak na mě přišly,“ prohlásil.

Srovnání s kontroverzním párem z Výměny manželek Ivou a Marianem tak očividně vůbec není na místě. Marian měl první pohlavní styk s Ivou už v jejích patnácti letech. „Byl bych za kreaturu,“ je přesvědčen Matuš, který tak zůstává nadále bez partnerky.

Mohlo by vás zajímat

Další články