Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Pravda o Plekancově útěku do Kanady: Nechal tu opuštěnou chuděru Vondráčkovou? Všechno je úplně jinak!

Jejich vztahu je konec.
+ Dalších 14 fotografií
Když se roznesla zpráva, že Tomáš Plekanec (35) ukončuje manželství s Lucií Vondráčkovou (35), stal se pro řadu lidí terčem neskutečných výčitek. Mnoho především fanoušků zpěvačky si myslí, že ji hokejista poslal k šípku, vykašlal se i na dva krásné syny a odfrčel si za oceán bůhvíjak užívat, aniž by se ženou krizi regulérně řešil. A že prý nehleděl na její city ani na city kluků. Podle důvěryhodného svědka je ale vše naprosto jinak, než to vypadá.

„Kdyby Tomáš věděl, že s vámi mluvím, zabil by mě,“ řekl nám člověk, který patří k jeho blízkým. Nelíbí se mu ale, jak nyní jeho přítel před lidmi vypadá, i když ten sám se nechce k ničemu vyjadřovat a radši se touží rozvést v naprostém klidu.

„Ve skutečnosti to bylo tak, že když přišel na toho Matěje Hádka, což pro něj opravdu byla poslední kapka, jak jste už psali, tak pak na žádost Lucie odletěl do Kanady zařizovat její nový byt. Sám by nebyl proti, kdyby už zůstala tady i s kluky, přece jenom se může stát, že do roka skončí a vrátí se domů. Ale Lucie má v Kanadě produkční společnost, bude hrát v dalším filmu a chce být prostě tam, protože si tam našla i velkou kamarádku. A tak jel plnit její přání. Určitě jako ten největší hajzl nezmizel před nějakou zodpovědností. A věřte mi: jestli je na tom někdo opravdu hodně mizerně, je to Pleky. Rozhodně se nestane, že by teď začal obskakovat nějakou modelínu. Je to vyloženě rodinný typ, srdcař, neúspěch v manželství bere jako svou obrovskou životní prohru,“ tvrdí kamarád bývalého kapitána českého národního týmu.

„Už se měl vrátit do Čech, ale naštvalo ho, jak se Lucie chovala, když se ptali na to, jestli něco měl s Lucií Šafářovou. Moc dobře věděla, že nic takového neproběhlo, ale svým chováním a váháním dala najevo, že to vlastně možné je. Tak to Tomáš ještě vydýchává,“ dodal informátor.

Pokud je to pravda, ukazuje to středního útočníka Montrealu Canadiens v úplně jiném světle než dosud. Rozhodně se totiž v tom případě nechová jako zhrzený hysterický manžel, který by se začal manželce mstít!

Mohlo by vás zajímat

Další články