„Kdyby Tomáš věděl, že s vámi mluvím, zabil by mě,“ řekl nám člověk, který patří k jeho blízkým. Nelíbí se mu ale, jak nyní jeho přítel před lidmi vypadá, i když ten sám se nechce k ničemu vyjadřovat a radši se touží rozvést v naprostém klidu.

„Ve skutečnosti to bylo tak, že když přišel na toho Matěje Hádka, což pro něj opravdu byla poslední kapka, jak jste už psali, tak pak na žádost Lucie odletěl do Kanady zařizovat její nový byt. Sám by nebyl proti, kdyby už zůstala tady i s kluky, přece jenom se může stát, že do roka skončí a vrátí se domů. Ale Lucie má v Kanadě produkční společnost, bude hrát v dalším filmu a chce být prostě tam, protože si tam našla i velkou kamarádku. A tak jel plnit její přání. Určitě jako ten největší hajzl nezmizel před nějakou zodpovědností. A věřte mi: jestli je na tom někdo opravdu hodně mizerně, je to Pleky. Rozhodně se nestane, že by teď začal obskakovat nějakou modelínu. Je to vyloženě rodinný typ, srdcař, neúspěch v manželství bere jako svou obrovskou životní prohru,“ tvrdí kamarád bývalého kapitána českého národního týmu.

„Už se měl vrátit do Čech, ale naštvalo ho, jak se Lucie chovala, když se ptali na to, jestli něco měl s Lucií Šafářovou. Moc dobře věděla, že nic takového neproběhlo, ale svým chováním a váháním dala najevo, že to vlastně možné je. Tak to Tomáš ještě vydýchává,“ dodal informátor.

Pokud je to pravda, ukazuje to středního útočníka Montrealu Canadiens v úplně jiném světle než dosud. Rozhodně se totiž v tom případě nechová jako zhrzený hysterický manžel, který by se začal manželce mstít!