Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Pravda o plastikách Jasminy Alagič prolomena: Odborník prozradil, kolik má úprav!

+ Dalších 69 fotografií
Když se na televizních obrazovkách objevila mladá moderátorka Jasmina Alagič (28), tak všichni žasli úžasem. Naprosto dokonalá kráska, která nemá na svém těle a tváři jedinou chybičku. Jenomže pak se objevily deset let staré fotky, na kterých vypadá Rytmusova (41) holka poměrně jinak. Odborník na plastické operace Robert Paulat uvedl na pravou míru, co všechno si nejspíše Jasmina nechala upravit.

Jasmina Alagič patří momentálně mezi nejkrásnější moderátorky Česka a Slovenska. Není proto divu, že se do jejího půvabu a milé povahy zamiloval i rapper Rytmus Když si ale srovnáte nynější podobu Jasminy a tu před deseti lety, tak je poznat, že se na jejím vzhledu mnohé změnilo.

Kolik plastických operací si nechala nová holka Rytmuse udělat, aby vypadala tak dokonale? Na to jsme se zeptali odborníka na plastické operace a ředitele kliniky Medico Beauty Roberta Paulata

"U Jasminy můžeme jasně vidět, že prošla několika úpravami a pracoval na ní opravdu dobrý chirurg," pochválil Robert současný vzhled Jasminy. Je pravdou, že při srovnání fotky před a po se jedná o velký rozdíl.

"Hned jsem si všiml upraveného nosu. Na starší fotce je větší a širší. Na nové fotce jde vidět, že má Jasmina užší a delší nos. Dále je na první pohled evidentní, že je udělaná i pusa." Takové drobné zákroky si nechává udělat v dnešní době téměř každá druhá

"U Jasminy je práce provedená perfektně," hodnotí Robert. "Můžeme si také všimnout výplní a botoxu." Jasmina vypadá opravdu mnohem lépe než na začátku své kariéry. Tak snad to nebude s plastickou a estetickou chirurgií přehánět.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy