Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Pravda o penězích a drogách: Martin Kocián zaútočil na kapelu Lunetic

Martin Kocián
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Kapela Lunetic před pár týdny oznámila, že ji opustil Martin Kocián. Důvody zbývající členové neupřesnili. Zpěvák měl v minulosti problémy s drogami. Už když se dříve kapela po letech dala znovu dohromady, Kocián u toho chyběl. Teď ale Martin zaútočil na zbylé členy seskupení, a to kvůli nařčení, že v kapele byl problematický. Pravda je totiž podle Kociána trošku jiná...

Kocián je rebel. Nepopírá, že za mnoha problémy kapely stojí jeho osoba. Ale zároveň poukazuje na to, že někteří členové kapely nejsou o moc lepší. "Vůbec není důvodem mého odchodu z Luneticů to, že mám sklon k drogám. Drogy jsem bral, beru a budu jako každý člověk, který má právo si brát ve svém osobním životě, co chce. To všichni vědí, ale na tom můj konec v kapele nestojí," prozradil eXtra.cz Kocián, který je rozhodně z celé čtveřice největším bavičem.

Kocián poukázal na to, jak to uvnitř kapely bylo. Třeba co se týká financí... "Vašek Jelínek z jednoho koncertu pobíral 16 tisíc korun plus jeho manželka pobírala za účetnictví 5 procent z výdělku z jednoho koncertu. Já jsem pobíral něco mezi 6 až 8 tisíci za vystoupení. Dvakrát jsem dostal pokutu 9 tisíc, takže jsem vlastně koncerty, kde vystupuji, dotoval. Odešel jsem proto, protože si myslím, že klukům záleží více na penězích než na hudbě. V mnoha věcech nejsou fér, jen si to nechtějí přiznat. A právě hudba a rozdávání radosti lidem mělo být prvotním, proč vznikla kapela Lunetic," pokračoval Kocián, kterého mrzí, že došlo k dalšímu odloučení.

"Mrzí mě to, ale jednání kluků mě skutečně rozlítilo," dodal Kocián, který nevěří, že by se s ostatními členy kapely jen tak udobřil.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy