Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Pravda o pašeračce Tereze: Za vším stojí Simona, ta drogy převezla, říká kamarádka

Pravda o pašeračce Tereze: Za vším stojí Simona, ta drogy převezla, říká kamarádka
Zdroj: profimedia / Se souhlasem Simona H.
+ Další 4 fotografie
zpověď

Tereza H. (25) je nejznámější Češka, která si momentálně odpykává v pákistánském vězení téměř devítiletý trest za pašování heroinu. Po dlouhých třech letech teď na sociálních sítích promluvila další Tereza, která byla léta v úzkém kontaktu s jistou Simonou H. (24). Podle jejích slov za zatčením Terezy H. stojí hlavně Simona, která drogy pašovala také. Tu ale nechytili. 

Pašeračka Tereza H. si momentálně odpykává devítiletý trest za mřížemi v pákistánské věznici Kot Lakhpat za pašování téměř devíti kil heroinu.

Pohledná blondýnka byla zadržena v lednu 2018 na mezinárodním letišti Allama Iqbal v Pákistánu. Tereze se podařilo projít dvěma kontrolními úseky, do letadla ji už ale nastoupit nenechali.

Tereza z Uherského Hradiště si 20. března 2019 vyslechla trest odnětí svobody na dlouhých osm let a osm měsíců. Hlůšková ale zároveň může hovořit o štěstí, v Pákistánu totiž za podobný zločin hrozí i trest smrti.

Simona H. může za to, že Tereza sedí v Pákistánu

Do chvíle, než Terezu zadrželi v Pákistánu, byla velkou kamarádkou se Simonou H., která se ze všech sil snažila působit jako playmate a nikoli jako společnice pro bohaté muže.

Jakmile byla ovšem Tereza odsouzena, Simona od ní dala okamžitě ruce pryč a začala se kamrádit s další Terezou. Té po několika letech došla trpělivost a na sociálních sítích promluvila o tom, co je Simona zač a proč může za to, že Tereza sedí v drsném vězení v Pákistánu.

"Všichni se mě ptáte na Simonu, ublížila mi hrozně moc, stejně jako Tereze a všem svým kamarádkám. Kvůli Simoně sedí Tereza v Pákistánu. Simona je obyčejná prostitutka, která nafotila snímky pro Playboy jen proto, aby zakryla svou skutečnou profesi," rozpovídala se Tereza.

"Znám ji od malička, vím o ní vše. Simona dělala prostitutku ve Švýcarsku, v Česku a dalších zemích. Tereza H. samozřejmě drogy pašovala, to víme všichni. Bohužel někdy během Vánoc se stala osudová chyba, kdy Tereza H. s sebou vzala i Simonu," pokračuje.

"Tereza H. pašovala drogy dlouhé dva roky a nikdy ji nechytili. Týden předtím, než byla zatčena na letišti v Pákistánu, ztropila Simona scénu, odjela a drogy převezla. Tereza jela týden po ní a zatkli ji. To je moc velká náhoda, ne?" dodala na Instagramu.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy