Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pravda o partnerovi Šeredové: Není to uřvaný Ital. Ráno zmizí z domu a dře jako kůň

Pravda o partnerovi Šeredové: Není to uřvaný Ital. Ráno zmizí z domu a dře jako kůň
Zdroj: archiv A. Šeredové
+ Dalších 16 fotografií
je to Itálie
Alena Šeredová (42) našla v Itálii domov, dva osudové muže, plno emocí a nakonec snad i trochu klidu. Manželství s fotbalistou Gianluigim Buffonem (42) skončilo v slzách. Naštěstí česká modelka náhodu potkala dědice automobilky Fiat Alessandra Nasiho (46). A nový vztah jí nakonec přinesl i vytouženou dceru. Jaký je Alessandro ve skutečnosti?

Maličká Vivienne Charlotte je poklad, který přinesl mnoho radosti do života Aleny Šeredové (42) a jejího italského partnera. Bývalého manžela Buffona (42) zná celý sportovní svět, Alessandro Nasi ale zájmu novinářů dlouho unikal. Jaký je ve skutečnosti? Je to zbohatlík, který vede znuděný život v luxusu? Alena tvrdí, že pravda je zcela jiná.

"Je to šestačtyřicetiletý muž, který vždycky hodně pracoval a taky miluje sport. Takže třeba místo pauzy na oběd si chodí zaplavat. Navenek je to kravaťák, ale pod tou kravatou má břišní svaly. Bylo malým zázrakem, že jsem v mém věku mohla poznat někoho v jeho věku, kdo nemá závazky a chtěl by mít rodinu, jejíž součástí by byly i děti někoho jiného. Považuji za velké štěstí, že se na světě našel chlap, který se zamiloval do Aleny s kufrem," říká Šeredová v rozhovoru pro magazín Dnes.

Pro svého nového muže má jen slova chvály. Alessandro prý každý den vstává v pět hodin ráno a celý den dře jako kůň. Domů se vrací po 20. hodině večer. "Jediný luxus, který si dopřeje, je to, že si občas přivstane a vyšlápne si pěšky do hor směrem k Mont Blancu," rozplývá se trojnásobná matka.

Alessandro prý nepatří mezi typické uřvané Italy. Naopak se jedná o klidný typ muže. Alena ho poznala na horách. Nic nenasvědčovalo tomu, že půjde o osudové setkání. "Narazili jsme na sebe u známých na chatě. Jsem velká kamarádka manželky jeho bratrance. Já a kluci jsme k nim jeli na víkend lyžovat, on tam zrovna byl taky. Večer jsme si spolu normálně povídali," vypráví Alena s tím, že Alessandra dokázala trochu převychovat a naučila ho i na českou kuchyni. "Ze začátku to bylo trošku komplikovanější, protože si zakládal na zdravé výživě. Nejedl třeba brambory, které jsou v české kuchyni základ. To ho ale časem pomalinku pouštělo a během karantény ho to pustilo úplně," dodává modelka, která našla v Itálii skutečné životní štěstí.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy