Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Pravda o opilství soutěžícího ze SuperStar: Mladík prozradil drsné zacházení od produkce!

Petr Borkovec
+ Dalších 14 fotografií
Porota SuperStar dala mladému soutěžícímu čočku za to, že se brutálně opil, všechno ale bylo asi trošku jinak! Fešák Petr Borkovec totiž naznačil, že to celé byla spíš šaškárna.

Petr Borkovec měl za sebou psychicky velmi náročný den, kdy se vyřazovalo ze soutěže. Celodenní napětí se na něm podepsalo tak, že i když prý kalil jen minimálně, vypadal, jako by vypil cisternu alkoholu.

„Šli jsme na hotel. Byl jsem vyčerpaný. Dal jsem si jedno nebo dvě piva. Pak už jsem to nezvládl. Našrot jsem asi nebyl,“ bránil se Borkovec před porotou druhý den, když znovu odzpíval. Marně.

„Proč lžeš?“ kritizovala ho Katarína Knechtová.

„To, že jsi byl našrot, mi nevadí. Vadí mi to, že nestíháš nástup. Někde jsi měl být a ty stále někde spinkáš,“ vyčetl mu Pavol Habera, zatímco Ben Cristovao (30) říkal, že ještě není žádná hvězda, aby si to mohl dovolit a Katarína mu vyčítala chybějící pokoru.

Jenže opravdu chce někdo tyto mladé lidi kárat za to, že hůře snáší psychický zápřah reality show a že se jim špatně vstává v nekřesťanskou hodinu, kdy zbytek republiky ještě spí?

„Šel jsem spát kolem půl deváté a vstával jsem po čtvrté hodině,“ prozradil Borkovec. Vážně ho chce někdo kritizovat za to, že nestíhal nástup ve čtyři ráno?

„Bylo to takové rychlé. Byl jsem dost unavený, takže na mě měl alkohol velký účinek. Celé to bylo nad mé psychické normy,“ přidal Petr.

I diváci na sociálních sítích mají jasno. Celou „aféru“ berou jako hloupou šarádu, kdy se situace zbytečně vyhrocuje, ačkoliv se vůbec nic nestalo.

Korunu tomu ale nasadil Ben, nejdokonalejší zpěvák republiky, když při dalším vystoupení Petr zapomněl text. Znovu mu vyčetl, že zaspal a že si z kritiky poroty nic nedělá.

Mohlo by vás zajímat

Další články