Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pravda o nenávisti Hany Zagorové a Evy Pilarové: Vdovci řekli, jak to ve skutečnosti bylo

Hana Zagorová a Eva Pilarová na snímku z roku 2018.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
VZTEK

Jen pár hodin poté, co se veřejnost 26. srpna 2022 dozvěděla smutnou zprávu o úmrtí milované zpěvačky Hany Zagorové (†75), se v jednom z médií objevil článek, který tvrdí, že Hanička písnička se měla nenávidět s Evou Pilarovou (†80). Vdovec po druhé z dam eXtra.cz přiznal, že ho tahle slova vytočila do nepříčetna. A podle našich zpráv to samé mezi přáteli říká i Štefan Margita.

Eva Pilarová měla Hanu Zagorovou ráda, říká Jan Kolomazník

V článku stálo, že zpěvačka Eva Pilarová nikdy neodpustila kolegyni Haně Zagorové to, že ji údajně kvůli ní opustil muzikant Karel Vágner. Jenže podle vdovce po paní Evě je to kardinální hloupost.

Strašně mě naštvalo, že hned ten den, co umřela Hanka, vyšel článek s tvrzením, že Eva ji nesnášela. Eva je mrtvá, ani Hanka se nemůže bránit a Karel Vágner vypustil, jak se neměly rády navzájem. Vždyť to vůbec nebyla pravda,“ řekl eXtra.cz manžel Pilarové Jan Kolomazník.

„Eva Pilarová je jediná žena, která se mnou v životě už pak nepromluvila. Se všemi ostatními jsem se rozešel v dobrém. Celá léta dělala, že mě nevidí. Hanka Zagorová mi dokonce několikrát řekla, abych Evě pomohl. Takovou možnost mi ovšem Eva nikdy nedala. Spoustu věcí v životě dokážu odhadnout, ale u ní opravdu netuším, proč k tomu došlo. Nikdy jsem jí neublížil. Alespoň jsem tedy nechtěl,“ svěřil se podle webu Prima Ženy Vágner v knize Zagorka.

Jak to bylo s Karlem Vágnerem

Kolomazník jeho slova ale rozporuje. I to, že by Vágner Pilarovou opravdu opustil, jak dnes tvrdí.

To Eva ho poslala k šípku. Že to nevydýchal, to byl jeho problém. Ale Eva zpívala se Štefanem, oba s Hankou u nás byli na chalupě. Tak jaká nenávist? To byla úplná pitomost. Nechápu, proč se nezeptali nás se Štefanem, my bychom jim řekli, jaká je to hloupost,“ pokračuje Kolomazník, kterého po celou dobu soužití s populární zpěvačkou podobné řeči štvaly.

„Za tu dobu vyšla taková obrovská spousta polopravd a nesmyslů, že už toho mám plné zuby. Eva to házela za hlavu, vůbec se tím nezaobírala, ale mě to vždycky štvalo,“ dodal vdovec.

A i když operní pěvec Štefan Margita nebral telefon, také jeho názory na tuto věc se nám podařilo zjistit z jeho okolí. „Hanku s Evou pojil vzájemný respekt, důvěra a přátelství v tom pravém slova smyslu. Vždyť si i pomáhaly. Když jedna z nich byla indisponovaná, vzájemně za sebe zaskočily na akcích,“ upozorňuje blízký přítel Margity.

V zákoutích internetu jsme našli i reakci Hany Zagorové na to, když kamarádce přála před třemi lety k narozeninám. A nevypadá to na jakékoli pocity nevraživosti. Právě naopak. Byla a je skvělá… Mám tě moc ráda, psala v obdivném vyznání na Facebooku. Na veřejnosti se k sobě vždy měly, nazpívaly spolu i pár písniček, a když Pilarová odešla do pěveckého nebe, paní Hana jí přišla vzdát hold.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy