Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Pravda o napadení moderátora Clashe Alešem Bejrem. Jíra křičel jako o život, bylo to ale jen domluvené divadélko

Divadélko bylo domluvené.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
napadení

Aleš Bejr se na galavečeru Clash of the Stars postaral o pořádný poprask. V přímém přenosu přeskočil zábrany a v paruce a brýlích zaútočil na jednoho z promotérů Jakuba Jíru. Jak je ale poznat z videa, které má redakce eXtra.cz k dispozici, divadélko bylo nejspíš předem domluvené. 

Aleš Bejr a jeho útok na Jakuba Jíru se stal o víkendu žhavě probíraným tématem. Na galavečeru Clash of the Stars se kontroverzní zápasník postaral o pořádný skandál a nakonec ho musela zpacifikovat ochranka. Redakce eXtra.cz však získala k dispozici video, z nějž jasně vyplývá, že jeho atak byl předem domluvený.


Video bylo pořízeno ještě před zahájením slavnostního večera, kdy v ostravské hale ještě nebyli návštěvníci. Na pořízeném záznamu diskutuje Aleš Bejr, již ve svém převleku, s majitelem organizace Jakubem Labudkem. Ten mu něco horlivě vysvětloval a naznačoval útok rukou.

Doporučené video: Útok Aleše Bejra na Jakuba Jíru:


Fanoušci pukají vzteky

"Na co si to jako hraješ? Vypadni, vypadni, ti říkám! Přijde ti tohle normální? Ty si jako hraješ na promotéra? Vypadni. Vyveďte ho odtud, toho debila. Tebe by normálně měli zbavit svéprávnosti," křičel Jíra, zatímco Bejra už si vzala na starost ochranka, které se kontroverzního bijce podařilo zpacifikovat.


To, že celý incident byl pouhým divadélkem, bylo vlastně jasné už ve chvíli, kdy do haly přišel i Pavel Novotný a právě Jíra oznámil, že tato dvojice si střihne zápas na dalším turnaji. Ještě při samotném incidentu však mluvil promotér o zradě Bejra, když z jejich organizace přestoupil ke konkurenci do RedFace.

Ačkoli se organizátoři zřejmě domnívali, že bizarním incidentem turnaj ozvláštní, fanoušky akorát tak namíchli, jak je patrné ze sociálních sítí. "Já nechápu, že máte zapotřebí sehrávat takové scénky. Akorát se tím ponižujete," napsal Tomáš. "Já už na ten Clash fakt se*u. Všechno je jenom nahrané kvůli sledovanosti. To bylo naposledy, co jsem koukal," přidává se i Pepa.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy