Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Pravda o milenci Lucie Bílé: Nepochopíte, co o něm tvrdí jeho bývalý zaměstnavatel!

Pravda kolem přítele Lucie Bílé je poněkud jiná…
+ Dalších 13 fotografií
Dnes nám přišlo do redakce vyjádření ředitele Městské policie Ostrava ohledně jejich bývalého zaměstnance, který je současným přítelem zpěvačky Lucie Bílé, Radka Filipiho. Jak se zdá, tak je všechno jinak, než jsme si doposud mysleli. Jeho bývalý zaměstnavatel si nemůže Filipiho vynachválit a popírá všechna dřívější nařčení.

Radek Filipi, dříve Fejerčák, skutečně pracoval jako příslušník Městské policie v Ostravě. Ovšem informace, že současný přítel zpěvačky Lucie Bílé (50) byl z tohoto místa vyhozen, není pravdivá. „S panem Filipim byl rozvázán pracovní poměr dohodou na jeho vlastní žádost, z důvodu stěhování do Prahy,“ komentuje celou událost ředitel Městské policie Ostrava.

Dále dodává, že Radek Filipi byl zaměstnanec, který plnil své úkoly odpovědně, svědomitě a také často nad rámec běžných pracovních povinností.

Podle slov ředitele městské policie byl Filipi zaměstnanec aktivní, iniciativní, spolehlivý a vstřícný k potřebám svého zaměstnavatele. Mimo jiné dosahoval velmi dobré úrovně odborných znalostí, které se promítaly do jeho výsledků práce.

Tímto vyjádřením zpochybnil všechny předchozí spekulace o tom, jak špatný byl Filipi zaměstnanec a že byl ze své pozice městského policisty v Ostravě vyhozen.

Mohlo by vás zajímat

Další články