Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pravda o krizi ve vztahu Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové: Zůstala jsem sama a musela tahat tašky!

Jak to doopravdy bylo?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Dlouhou dobu se spekulovalo o rozpadu vztahu Veroniky Kopřivové s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Poté, co se on vrátil do Česka a nevěděl, jak dopadne jeho angažmá v NHL, Veronika byla pracovně v Mexiku a nebyla mu oporou z pohledu fanoušků a sledujících. Jak to doopravdy bylo?

Fanoušci, média a mnoho dalších spekulovali o možném rozpadu vztahu Veroniky Kopřivové a legendy Jaromíra Jágra (46). Nepřidal tomu ani její dojemný vzkaz na Instagramu, který zveřejnila právě v době, kdy se nacházela v Mexiku a Jaromír v Česku.

Teď se ale pro portál Super.cz rozhodla otevřeně promluvit, jak to doopravdy mezi nimi bylo: „Jsou to jenom klepy, jen aby se toho lidi chytli. Určitě nic, žádná krize není. S Jaromírem jsme úplně stejný v tom, že i když situace třeba není příznivá, snažíme se myslet pozitivně,“ řekla Veronika.

Promluvila také o tom, jak to bylo, když Jaromírovi skončilo angažmá v NHL a ona byla pracovně v Mexiku. Lidé Veroniku odsoudili, že není svému partnerovi oporou: „Bylo to naopak, musel se tam někdo postarat o naše bydlení, zrušit smlouvy ohledně pronájmu auta, účty a podobně. Takže naopak, já tam byla ta sama, která musela tahat ty tašky, a Jaromír zase tady bojoval a musel zvládat ten příchod.“

Také dodala, že vzhledem k velké podpoře rodiny tu Jaromír nebyl sám a nebyl na tom tak špatně, aby to bez své Veroniky nezvládl. To znamená, že žádná krize neproběhla a pár nadále funguje a drží pospolu, jak tomu bylo i do teď.

Související články

Další články